Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyciek z przekładni


predipl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Pojwaił sie u mnie dosyć poważny probelm a mianowicie mam wyciek z lewej srtony z przekładni tak jak na rysumku nr 1 i teraz pytanie czy jak wymienie uszczelniacz o wymiarze 50mm pod nr 2 to wyciek zniknie czy mam jakieś uszkodzenie wewnątrz przekładni prosze o opinie, ponieważ samochód mam w anglii i jeżeli chodzi o wymiane przekładni to bedzie problem.. w UK nie dostane przekładni z kierą z lewej.......

ytiuytr

http://w82.wrzuta.pl/obraz/8EGzWyfJlLf/ytiuytr

ytiuytru.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi niema wżerów to powinna pomóc. gdzies kiedys czytałem ze komuś udało sie wymienić uszczelniacz bez wyciągania magla, ale taka możliwość jest chyba tylko z jednej strony ( chyba z prawej strony ).

ja nosiłem si ez zamiarem rozbiórki samemu , jednak oddałem magiel do gościa który regeneruje magle. powiedział ze listwe wśrodku mam jak nową , aż sie zdziwił ze w takim stanie. wymienił wszytskie uszczelnienia i tulejki chyba tak są jakieś.

sam wyjmowałem magiel i montowałem spowrotem. w ubiegłe lato to robiłem i jak narazie wszytsko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3I dobrze piszesz ale ja bym jednak wolal wyciagnac caly magiel i wymienic od razu wszystkie uszczelniacze. tak jak piszesz nie wiadomo czy na listwie sa wrzery i czy magiel nie ma juz za duzych luzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz byc spokojny, bedzie chodzilo i dostaniesz gwarancje zaleznie od firmy od 0,5 roku do 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...