Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Końcówka wydechu


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym wymienic koncowke wydechu w tdi. Chodzi ta dwururke. Jakie koncowki polecacie tak aby nie zmienic brzmienia wydechu i parametrow. Nie znam sie na tym wiec prosze o jakas porade. I jeszcze jedno. moge miec 1 rurke czy koniecznie tez dwururke musze zakupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawids, podaj wymiary tych trąbek.Tzn średnice.

Bardzo ładne są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne do Dawida firmy Ulter. Kupowałem na allegro ale są też w Norauto.

w TDI są skierowane w dół, więc trzebaby obciąć kawałek i te przykręcić bądź przyspawać

tu są do TDI w dół

http://www.allegro.pl/item1003403623_koncowka_tlumika_ulter_nx060_diesel.html

ja mam NX01

http://www.allegro.pl/item1034821307_ulter_koncowki_okragla_kadex_czestochowa.html

Mógłbyś miec 1 rurkę, ale trzeba będzie spawać i trochę więcej kombinować.

Weź też pod uwagę to, że diesel trochę kopci... widziałem już kilka TDIków z czarną rejestracją i klapą.. bo mieli tłumiki typu DTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glovash, a te końcówki da się jakoś bardziej schować? Te zamontowane na Twoim aucie są ok ale trochę za bardzo wystają.

U Dawida jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glovash, a te końcówki da się jakoś bardziej schować? Te zamontowane na Twoim aucie są ok ale trochę za bardzo wystają.

U Dawida jest idealnie.

zrobiłem zdjęcie z głupiego kąta, dlatego tak wygląda. Są one równo z seryjnymi i na żywo wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieni się nic, końcówki zmieniają tyko wygląd środek teoretycznie zostaje ten sam :) Usuń środkowy tłumik puść go prosto do końca a usłyszysz piękny pomruk V6 :) Naprawdę będziesz zadowlony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Ja katy zostawiłem narazie na swoim miejscu sam środkowy i jestem zadowolony dziś jadę na korekte jeszcze bo krzywo coś leży :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze wyciąlem juz kata, i boje sie ze jezeli usune tez srodkowy tłumik, to sam koncowy dlugo nie pociagnie

:wallbash:

pociągnie albo i nie ale wiesz, że "kosztem jednego masz drugie" więc albo żywotność albo przyjemność :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś wyczyścić oryginalną końcówkę wydechu tak żeby fajnie świeciła.

Pewnie że się da :) Nawet był już wątek tutaj na forum, jak jeden z kolegów papierkiem zeszlifował wypolerował i jest :good:

Ja swoją wyczściłem pastą tempo i polerką (ręcznie trzeba się trochę napocić) i było ok, po roku już się zaczęły pojawiać pierwsze zabrudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja dopiero dostałem auto od ojca i chciałem się samemu zająć trochę autem i wyczyścić zregenerować co nie co.

PS.Masz może ten temat od czyszczenia tej końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja dopiero dostałem auto od ojca i chciałem się samemu zająć trochę autem i wyczyścić zregenerować co nie co.

PS.Masz może ten temat od czyszczenia tej końcówki.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_polerka_wydechu-t43553.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest sens bo jeżeli kupisz nową końcówkę to będzie ładna i lepiej Ci ja będzie utrzymać w stanie czystości tej ori nie doczyścisz już raczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak uważasz ja wyczyściłem a miałem głębokie wżery,teraz wygląda pięknie wszyscy pytają czy to chrom :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...