Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LAMPY (przód) do A4 98 r. - prośba o pomoc


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

sprowadziłem A4 z USA i mam problem z przeglądem. Musze wymienić lampy. Wiem, że spociki są co wtorek jednak w przyszłym tygodniu w piątek 14.07. mam już zaplanowany wyjazd aby załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją. Postaram sie przyjechac we wtorek na spocik, ale obawiam się że od wtorku do piątku nie zdąże kupić lamp po ewentulanym "oblookaniu" na spociku. Mam prośbe do Szacownych Kolegów :mrgreen: z Warszawy czy ktoś mógłby spotkać się ze mną abym mógł, "organoleptycznie" sprawdzić jakie lampy do mnie będą pasować. Pewien człowiek mówił że u mnie są jakieś dłuższe kierunki a co za tym idzie inny błotnik. Być może będe musiał tylko wymienić same lampy a kierunki pozostaną (tylko będzie trzeba wyłączyć im świecenie podczas jazdy). Podobają mi się te z soczewką. Szczerze powiedziawszy nie orientuje się wersjach lamp i kolejnych liftach jakie przechodził model A4.

Pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o lifty to przechodzil 2 razy :razz: pierwszy 97r. zostaly zmienione tylne lampy na czerwone przod pozostal bez zmian i drufi lift 99r soczewki z przodu i tyl zmienione lampki czerwone z przezroczystym wstecznym(clear)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej bylo zmian, ale ktos juz o tym pisal na foru...poszukam i wkleje

_________________

Wiem ze bylo wiecej zmian ale on tylko pytal sie o lampy tazke tylko o lampach napisalem a to ze w poszczegolnych latach byly pod lakier klamki i lusterka 4 poduszki zmieniona deska to itd.to ja to wszystko wiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...