Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Opinie o planowanych modach, co sądzicie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... co sa dzicie o taki modach w moim afn..dodam ze autko w Quattro jak widzicieOgólnie chodz\i mi oto czy ktos ma coś podobnego u siebie jak to chodzi itd..

1. Turbinka BRD

2. zmieniony cały dolot na 60cm od samej turbiny do kolektora + kolektor AWX +FMIC duzo wydajnieszy od IVECO ( zderzaczek RS4 takze sie zmieściło ledwie

3. narazie wycięty kat ale jak dobrze pójdzie to cały wydech na 2,5 cala na jednym tłumiku końcowy ( jak sie uda to na dwóch jak uda sie znaleźć miejsce na dwa wydechy gdzies pod spodem)

4wtryski 216... zastanawiam sie nad 230 ale do tego już pompa nie podoła puki co będa 216.

i programik rzecz jasna planuje u mistra Rogala

dodam że nie zależy mi na jakiś kosmicznych osiągach i żyłowaniu w odcinke... Autko ładnie sie prezentuje po stylizacji na RS4 ( na oryginalnych zderzakach anie laminaty) takze warto ją troszke ożywić..ot żeby fajnie Quattro latało i przy wyprzedzaniu nie było ospałe:)

szacuje coś koło 170KM jak wyjdzie będe zadowolony.. jak bedzie mniej tez nie będe płakał ani zmieniał nic więcej ale myśle ze powinno ożyć..

wszelkie opinie i sugestie mile widziane..

P.S. sie sugerować sie fotką w profilu :) to było zaraz po zakupie..

Opublikowano

1. BRD może być, ale moim zdaniem z pompą 10 lepsza będzie z AWX'a

2. :good:

3. tak odetchany wydech będzie chyba trochę nad wyrost, ale może być

4. wtryski 216, jeśli zmienisz pompę na mocniejszą wtedy 230 będą właściwe

PS. temat wałkowany wiele razy :wink4:

Opublikowano

1. BRD może być, ale moim zdaniem z pompą 10 lepsza będzie z AWX'a

2. :good:

3. tak odetchany wydech będzie chyba trochę nad wyrost, ale może być

4. wtryski 216, jeśli zmienisz pompę na mocniejszą wtedy 230 będą właściwe

PS. temat wałkowany wiele razy :wink4:

dokladnie jak kolega pisze

ps poczytaj temat somesa

Opublikowano

1. BRD może być, ale moim zdaniem z pompą 10 lepsza będzie z AWX'a

2. :good:

3. tak odetchany wydech będzie chyba trochę nad wyrost, ale może być

4. wtryski 216, jeśli zmienisz pompę na mocniejszą wtedy 230 będą właściwe

PS. temat wałkowany wiele razy :wink4:

dokladnie jak kolega pisze

ps poczytaj temat somesa

i ja się podpisuje pod kolegami :good:

Opublikowano
  • Autor

No włąśnie znalazłem tez jego posta na ten temat.. :) Turbinka BRD dlatego że szacuje że gdzies w okolicy 170 koni wyjdzie i będzie sobie pracowała bez przeciązęń wiec dłużej pożyje :) AWX tez dałby rade ale trafiła sie ta w idealnym stanie za dobre pieniądze wiec jest:) Dzieki panowie za opinie.. jak tylk oposkładam wszystko do kupy wrzuce fotki i efejty na wykresie pozdrwiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.