Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] A4 2.8 QUATTRO AVANT


klodziu28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam moja Czarnulke :wink4: Jakis czas szukalem samochodu w Polsce ale nic ciekawego nie moglem znalezc i pojechalem z kuzynem po auto do Niemiec. Mialem 4 upatrzone auta ale pierwsze ktore ogladalem kupilem. Samochodzik co najwazniejsze ma silniczek 2.8 30v :> inny nie wchodzil w gre, no chyba ze S4 ale na to mnie nie stac :gwizdanie: Dosc bogate wyposazenie:

- wersja Quattro

- S-line

- skorzana kierownica

- skorzana tapicerka

- kubelkowe fotele

- klimatronik

- podgrzewanie fotele

- zmieniarka

- 4 poduszki

- felgi 17" S4

- obnizone zawieszenie

Mysle ze zakup bardzo udany, auto w momencie zakupu mialo 178000 przebiegu, byla oczywiscie ksiazka serwisowa, ale nie ufalem do konca. W Polsce auto sprawdzilem po numerach VIN i okazalo sie ze faktycznie wszystko sie zgadza (wszystkie wpisy w ksiazce zgadzaja sie z serwisem) :)

Auto obecnie ma 203000km i do tej pory mnie nie zawiodlo, a przy starcie spod swiatel niejedna bmka ma ciezko :naughty:

wqIW0.jpg

hHFBS.jpg

wrbRJ.jpg

d9cHA.jpg

JcKY9.jpg

d9QBS.jpg

hIg10.jpg

hIHsA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudeńko, 2,8 + quattro :kox: widać zadbany, skóra wygląda bardzo dobrze, jakieś mody planujesz? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko ja bym tu widział lampki poliftowe na przodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ładne auto :good::naughty:

lampki na polift i :slina:

Tylko jak by nie patrzeć nie jest to S-line :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest, i wygląda na zadbaną.. Silnik zacny... Liczyłeś spalanie w drodze z DE??

Który rok? 98? 99?[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 16:13_________________________________________________

Tylko jak by nie patrzeć nie jest to S-line :decayed::cool1:

pewnie o kiere chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie s-line? Kierowica jest s-line, galka skorzana i zawieszenie bylo 1be. Czy sa jeszcze inne wyznaczniki s-line? Lampy?? Moze w przyszlosci bo teraz mam troche innych wydatow.. :confused4: Spalanie w drodze powrotnej bylo zaskakujaco niskie - mniej niz 10 litrow, nie jechalem jednak za szybko bo za mna jechal kuzyn Astra 1 :wink4: i nie chcialem przesadzac bo wiadomo nie spawdzony samochod. W Polsce spalanie jest calkiem inne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czegoś takiego jak "S-line" w B5 :) S-line pojawiło się dopiero w B6 :wink4: W B5 masz tylko wyposażenie bogate z elementami z S4 :) Teoretycznie powinno się to nazywać S-line, ale za czasów B5 nie było jeszcze takiego określenia wyposażenia :wink4:

Zastanawia mnie dlaczego na błotnikach masz emblematy Audi pod kierunkami... Skoro wnętrze masz już modelowo '98, a z zewnątrz typowy '97 :mysli: Bo to chyba szło w parze, jak we wnętrzu pojawiała się kierownica, gałka zmiany biegów, fotele itd. itd. poliftowe, to znikał emblemat pod kierunkiem na błotniku... Końcówka '97 też tak miała :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek się zgadza :good: Ale błotniki to nie wiem :mysli: może była i taka konfiguracja... Ale chyba nie powinno być tych emblematów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem ekspertem w tym temacie ale mój znajomy ma b5 z stycznia 98, ma zegary jak TY i nie ma znaczków już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem ekspertem w tym temacie ale mój znajomy ma b5 z stycznia 98, ma zegary jak TY i nie ma znaczków już :)

Auta modelowo '98 to temat rzeka :gwizdanie: Tych różnic jest cała masa :) To taka "przejściówka" między I liftem a II liftem czyli 1,5 lift :naughty: Wiem bo mam '98 :)

U kolegi klodziu28 wnętrze to typowy model '98, były już produkowane pod koniec '97 :wink4: Ale na zewnątrz różnica między <'98 a '98 jest właśnie w tym emblemacie pod kierunkiem na błotniku... Tu jest i właśnie mnie to zaskoczyło :decayed:

klodziu28 a masz w drzwiach czerwone lampki? i podświetlenie na nogi kierowcy i pasażera? To też się już pojawiło w modelach '98 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji to dokladnie 26.11.1997r. Czy teraz sie zgadza ze srodek jest juz modelowo nowszy? Moze Helmutom zostaly jeszcze stare blotniki to jeszcze zalozyli :wallbash:

Mam urodzinki 26.11, teraz tym bardziej mi się podoba :D co do spalania to wskakuje dużo ponad 15 litrów? aa i jak jeździsz? noga w podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki mam we wszystkich drzwiach i w miejscu na nogi kierowcy a co do spalania to jezdze praktycznie po miescie i na krotkich odcinkach to spalanie wlasnie tak wyglada.Raczej jezdze spokojnie ale kiedy trzeba :>to noga w podlodze :evil:a moja zona raczej nie przekracza 3.500 obrotow :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Na dzień dobry zrób jeden mod - białe kierunki w błotniki. Groszowa sprawa a naprawdę poprawia wygląd.

Do tego srebrne żarówki w kierunki przednie i boczne i będzie :kox:

I to jest właśnie oryginalny przebieg w Audi - 200 tyś. i skóra wygląda jak nowa.

(Jak patrzę czasami na ogłoszenia 180 tyś. i skóra zjechana, to się normalnie scyzoryk otwiera w kieszeni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za przychylne opinie widze ze mialem duzo szczescia ze udalo mi sie kupic taka furke :>Co do kierunkow to sie zgodze biale wygladaja lepiej i napewno kupie a lampy...popatrze jaki koszt i tez przemysle sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto no i Quattro :kox:

jak się kupuje takie cacko to się nie patrzy na spalanie :cool1:

jeszcze lampy po lifcie i jest baja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...