Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma tam nic godnego uwagi prócz napisu navigation :naughty:

mp3 tylko z zewnetrznym emulatorem

Opublikowano

nie ma tam nic godnego uwagi prócz napisu navigation :naughty:

mp3 tylko z zewnetrznym emulatorem

no to odpuszczam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja teraz mam coś takiego :gwizdanie: idealny kompromis kasa/jakość (JVC KW-AVX730)

15012011147.jpg

To Ty nie chciałeś ekranu dotykowaego, dobrze pamiętam :mysli:

I jak, zadowolony z JVC :?:

Ciekawe czym się różni Twój od mojego poza wyglądem :mysli:

Ja mam JVC KW-NX7000

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem się również nad pionkiem. Nie pamiętam dokładnie jakies tam parametry miał słabsze od jvc, ale na pewno wizualne zdecydowanie lepiej jak właśnie jvc. Jak nie chcesz płacić więcej jak tysiąc to Sobie coś takiego kup. Koleś od którego brałem radio polecał jeszcze alpiny.

Opublikowano

a jak bym podłonczył takiego pioneera to by mi wyswietlały się komunikaty na fisie czy już nie ? :mysli:

musi byś ory radio zeby komunikaty były wyświetlane? :mysli:

Opublikowano

FIS łaczy sie z ori radiem chyba tylko :gwizdanie: ale co to za róznica, ja nie mam od ponad roku wyświetlania RDS na FIsie i jakos bardzo mi to nie przeszkadza, niewiem ale chyba mozna zakodawać tak żeby cos innego sie tam wyświetlało

Opublikowano

FIS łaczy sie z ori radiem chyba tylko :gwizdanie: ale co to za róznica, ja nie mam od ponad roku wyświetlania RDS na FIsie i jakos bardzo mi to nie przeszkadza, niewiem ale chyba mozna zakodawać tak żeby cos innego sie tam wyświetlało

coś innego ? tzn ? ja ostatnio jezdziłeł bez tego to jakoś było kiczowato :gwizdanie:

Opublikowano

FIS łaczy sie z ori radiem chyba tylko :gwizdanie: ale co to za róznica, ja nie mam od ponad roku wyświetlania RDS na FIsie i jakos bardzo mi to nie przeszkadza, niewiem ale chyba mozna zakodawać tak żeby cos innego sie tam wyświetlało

coś innego ? tzn ? ja ostatnio jezdziłeł bez tego to jakoś było kiczowato :gwizdanie:

nie wiem trzeba dopytać sie w sprawie kodowań licznika, a co do tego braku wyswietlania da sie przyzwyczaić, ja i tak słuchałem zawsze z płyt muzyki to wyswietlało sie tylko CD 1-6 i numer tracka wiec w sumie rewelacji nie było

Opublikowano

FIS łaczy sie z ori radiem chyba tylko :gwizdanie: ale co to za róznica, ja nie mam od ponad roku wyświetlania RDS na FIsie i jakos bardzo mi to nie przeszkadza, niewiem ale chyba mozna zakodawać tak żeby cos innego sie tam wyświetlało

coś innego ? tzn ? ja ostatnio jezdziłeł bez tego to jakoś było kiczowato :gwizdanie:

nie wiem trzeba dopytać sie w sprawie kodowań licznika, a co do tego braku wyswietlania da sie przyzwyczaić, ja i tak słuchałem zawsze z płyt muzyki to wyswietlało sie tylko CD 1-6 i numer tracka wiec w sumie rewelacji nie było

no w sumie i masz racje :wink4: hyyyy bede coś myslal ale moze latem :decayed:

Opublikowano

na fisie wyświetla tylko ori radio. i tez nie kazde. bo ori navi plus dx na fisie wyświetla tylko po canie, zeby dział rda z navi plus na zegarach to zostaje jedynie tuner tmc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.