Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Wymiana Filtra powietrza przy przeglądzie w ASO Pytanie


suwalek

Rekomendowane odpowiedzi

Co 90 tyś.? Nieźle wymyślili, a przejeździ sie 10-15tys i zasyfiony!

Ale może inaczej podejdźmy koledzy do zagadnienia. Kto to wymyślił? Niemcy. A jak wiadomo tam nie ma tyle syfu co u nas w powietrzu i nie sprzeczać sie tu teraz ze mna bo wiem co mówie :tongue4: tfu, wiem co pisze :> Jest tak? Jest! Tak samo jak w niemczech jeżdżą miesiąc i auta nie myja a auto czyste, a u nas? Kurna wyjade z podwórka umytą furą do sklepu i auto uwalone (jesli w deszczu gdzies wyjedziemy). No ale wracając do filtra powietrza to jednak te 90tys. nieźle przesadzili. Wymieniam co olej osobiście. Jak już chlopaki pisaliście przecież to nie jest jakis masakryczny koszt, a jakby nie było: "JAK DBASZ TAK MASZ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem testy zuzycia paliwa jak i dynamiki przy nowym filtrze powietrza, oraz z przebiegiem 15.000 i 30.000 km.

wynik? brak roznic. :cool1:

rozumiem dbalosc o auto, ale nie ma co przesadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie uwagi i podpowiedzi. Ciekawa jest ta polemika na temat czestotliwosci wymiany filtra.

Ja ze swojej strony powroce do nawykow i bede wymienial przy kazdej wymianie oleju... W zasadzie to myslalem ze taki jest standard, dopoki nie przestudiowalem ksiazki serwisowej...Niemcy to jednak oszczedny narod...olej co 30 tys, filtr pow co 90 tys...a potem samochody sprowadzone niemeic z przebiegiem 200 tys (po drobnym liftingu 80 tys) zaczynaja sie psuc, i dawac wiele tematow dla naszego Forum:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...