Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe nie no koncowki drazkow sa ok :decayed:

wiec w czym lezy problem?

Opublikowano

no to jeszcze pozostaje wyważenie kół, sprawdzenie stanu opon, ewentualnie przeguby wewnętrzne :mysli:

Opublikowano

kola jak najbardziej wywazone, pierwsze co to zrobilem wlasnie to

a jak sprawdzic stan przegubow wewnetrznych?

a moze wplyw na to miec maglownica, ktora w najblizszym czasie bede oddawal do regeneracji (lekko cieknie z niej)?

Opublikowano

A skąd pewność, że koła są dobrze wyważone? Zmieniałeś wulkanizatora? Ja u jednego miałem ideał sam sprawdzałem razem z nim, a u innego wyważyłem i problem zniknął. Znajomy wulkanizator mówił, że bardzo ważny jest stały serwis takich maszyn ( wyważarek ), kalibracja itd. Spróbuj wyważyć w różnych punktach

Opublikowano

no jasne znajomy wulkanizator,

wywazary ma konkretne

mam do niego zaufanie

czemu myslicie ze to przez kola jak bicie jest juz przy zakresie predkosci 60- 70km/h[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:13_________________________________________________a tak wogole zmienialismy kolka z innego auta i tez tak bylo

Opublikowano

Jeśli tak to jest jeszcze jedna opcja. Kiedyś jak kopałem forum to znalazłem taki temat i było tam podane rozwiązanie, ale cholera nie moge teraz tego znaleźć :thumbdown: Spróbuj pogrzebać...

Opublikowano

Jeśli tak to jest jeszcze jedna opcja. Kiedyś jak kopałem forum to znalazłem taki temat i było tam podane rozwiązanie, ale cholera nie moge teraz tego znaleźć :thumbdown: Spróbuj pogrzebać...

o jakiej opcji mowisz?

mozliwe ze na to ma wplyw maglownica?

Opublikowano

Tak jak napisałem nie pamiętam, ale chyba coś z łożyskami czy jakoś tak - teraz nie przypomne sobie. Możliwe że maglownica...Przekop forum

Opublikowano

dzieki boban za rade

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mnie rowniez ten problem dotyczy, tylko rzuca mi kierownica powyzej 100km/h i co najwazniejsze zawsze jak przejade okolo 50 km. Cos sie rozgrzewa i trzepie mi przodem. Borykam sie z tym problemem od dluzszego czasu i do tej pory wymienilem:

-hamulce (komplet)

-zamienilem opony od auta kolegi

-wywazania i przekladania--to nie licze

-kilka razy auto sprawdzane przez mechanikow (roznych)

-nowe lozyska (przod)

-zawieszenie sprawdzone

Moze ktos mial podobna dolegliwosc i wie co moze byc przyczyna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.