Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No gdybym miał z 1000 zł odłożone to bym V-kę zapitolił ale ostatnio chorowałem i jestem spłukany... ledwo na wymianę uszczelki mi starczyło... :wallbash:

Opublikowano

V mruczy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale tez i potrafi wypić.... :gwizdanie: Na pewno przed wsadzeniem V-ki muszę poczekać aż siostra zda prawko i kupie z nią na pół jakiego gazika do latania na codzień żebym nie popłynął z benzyną :decayed:

Opublikowano

ładna:))a silnik znajomy :kox: :kox:pozdro :hi:

Opublikowano

zrobiles uszczelke? :naughty: moze chcesz caly silnik 1,6? :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Silnik zrobiony ale na krótką metę :gwizdanie:

Wreszcie naszła mnie wena na parę fotek na nowej feldze :gwizdanie:

1031956.jpeg

dscn11331240.jpg

dscn11281240.jpg

dscn11311240.jpg

dscn11221240.jpg

dscn11251240.jpg

:kox:

Będzie niżej ale najpierw nowe przednie nadkola które będą poszerzone maszynką i dystanse na tył trzeba dać :wink4:

A dla znawców... Kupiłem nowy tłumik i końcówkę mam z nierdzewki... czym to polerować? :mysli:

Opublikowano
:kox: i 1,6 :kox: musze coś zadziałać wkońcu z fela :kox:
Opublikowano

oooo kur....ale wygląda kozacko, felga robi mega robotę

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dla mnie szału nie ma :disgust: Muszę ogarnąć te nadkola i dystanse żeby poszła niżej to wtedy może będzie lepiej :wink4:

A szczerze powiedziawszy to przyzwyczaiłem się że to auto nie jedzie i póki co zostaje przy 1.6 :decayed: Wole lakier trochę odnowić póki co :naughty:

Opublikowano

i nie musi jechać :decayed: wystarczy ze wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przyznam szczerze że jak patrze na trzeźwo dzisiaj na te zdjęcia to robią robotę :evil: A na dniach planuje zrobić konkret sesję bo kumpel pasjonuje się fotografią i ma sprzęt do tego a nie dwie lewe ręce i cyfrówkę z tesko tak jak ja :decayed:

:kox: i 1,6 :kox: musze coś zadziałać wkońcu z fela :kox:

Było brać Flaty od krychy... :tongue4:

Opublikowano

nie bylo keszu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do providenta mogłeś iść :decayed:

Ja też nie miałem siana na opony jak kupiłem felgi ale doszedłem do wniosku że lepiej niech leżą w garażu bez opon niż potem miałbym żałować że nie kupiłem :gwizdanie:

Opublikowano

ja wtedy nie miałem siana ani na fele ani na opony :cool1: b4 kupilem i a3 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A na cóż Ci tyle tych aut? :naughty: Na każdy dzień tygodnia inny czy komis otwierasz? :chytry:

Opublikowano

B4 szykuje na eventa a3 b4 i b6 do jazdy w rodzinie sie bujaja :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Widze że audi to tradycja rodzinna :gwizdanie: To B5 czy B4 jest twoje na własność? :wink4:

Opublikowano

B4 na 100% B5 za 2 miesiące na własność :)

Opublikowano
  • Autor

Ogarnąłem trochę pierwszy post :naughty:

Da się usunąć jakoś datę i godzinę z tego zdjęcia?

1031956.jpeg

bo zapomniałem wyłączyć w aparacie :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Prosz Cię :wink4:

1031956.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.