Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki miszczu :thankyou2::giveheart:

Piwo Ci się należy tylko ogarnijcie w końcu tego spota w brzesku :decayed:

Opublikowano

naprawdę ładne są te felgi :good: :good:

Opublikowano

fele lux :decayed: Kiedys może się spotkamy na jakims spocie w kielcowie :good:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to nawet planowałem się wybrać do Ck na któryś weekend brata odwiedzić :drunk: i szybę wymienić to mógłbym wtedy podlecieć na jakiś spocik :wink4:

felgi dają radę tylko wiecznie zapominam ogarnąć dystansów na tył żeby sukę jeszcze trochę posadzić :decayed:

Opublikowano

fela the best :good: też chce taką :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

każdy chce a jak krycha sprzedawał za przysłowiowe piwo to nikt się nie kwapił :decayed: zresztą te moje też dłuuugi czas wisiały na allegro :naughty:

Opublikowano

A za ile poszły?

Opublikowano

A za ile poszły?

na allegro wisi teraz komplet z oponami za 1300zł :wink4:, tyle ze dwie felgi cos obcharatane :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na allegro wisi teraz komplet z oponami za 1300zł :wink4:, tyle ze dwie felgi cos obcharatane :gwizdanie:

Ale opony do zmiany bo za duże a z uszkodzeniami to w sumie nie ma tragedii :wink4:

A za ile poszły?

Krycha pchnął je chyba za 750 czyli w sumie za marny grosz :naughty:

Opublikowano

o kurde to rzeczywiście tyle co nic . No szkoda

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że nic się nie dzieje to ostatnio wpadły obrysy, poprawione malowanie przednich lamp i zamiana stopu z przeciwmgielnymi :gwizdanie:

Teraz bije się z myślami czy wrzucać -40mm na zimę zamiast gwintu i jak pomalować zimowe alu :mysli:

1119410.jpeg

1119411.jpeg

Opublikowano

Świetne są te felgi :kox:

Chyba ładniejsze niż prosiaki :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

na wiosnę będą ładniejsze :pali:

Plan jest taki: garage party, whisky i jedziemy w poler :ad::decayed:

Opublikowano

lustro będzie lustro :decayed:

Opublikowano

na wiosnę będą ładniejsze :pali:

Plan jest taki: garage party, whisky i jedziemy w poler :ad::decayed:

a juz czytajac pierwsze zdanie myslałem ze bedą na handel :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Ja to mam szczęście... dzisiaj przed robotą zawiozłem alu zimowe do malowania i godzinę później strzeliła mi opona :confused4:

Założyłem zapas ale jest kozak gleba bo powietrza mało :decayed:

Jutro muszę dwie zimówki włożyć i będzie malował po dwie sztuki póki co :disgust:

A co do łopat to raczej nie sprzedam bo są zbyt wytrzymałe :kox: :kox: chyba że ktoś da 3 tys. za spolerowane to sprzedam a sobie kupie nowe też takie :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Veri najs, Veri najs :thumbup: świetne są te łopaty :) a w planach tylko swap i ściema szyb? :gwizdanie:

Opublikowano

na wiosnę będą ładniejsze :pali:

Plan jest taki: garage party, whisky i jedziemy w poler :ad::decayed:

a juz czytajac pierwsze zdanie myslałem ze bedą na handel :decayed:

chcesz? :naughty: :naughty:

dobra felga, dobra gleba i nic więcej nie potrzeba :kox:

Opublikowano
  • Autor

w planach pchnąć auto do żyda ale wezmę za niego groszę więc raczej swap...

no trzeba jeszcze coś ze wnętrzem zrobić :wink4:

dobra felga, dobra gleba i nic więcej nie potrzeba :kox:

:good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

co prawda widziany tylko kilka sekund ale rzuca sie w oczy i robi wrażenie , masz coś z wydechem zrobione , bo chyba nawet buczał fajnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.