Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] LOGI po chipie do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chip robiłem u gościa w pabianicach, nie mam wykresu. => http://www.chiptuning.com.pl/

ktoś na forum napisał że gość zapomniał o limiterach - to coś znaczy w tym przypadku ?

logi zrobiłem tak jak kazaliście 004,008,010,011.

WOOJ.jpg

dodatkowo 000 oraz 001 :

qCoL0.jpg

zapraszam do oceny.

Opublikowano

jakiś mega lajtowy ten sofcik :)

Opublikowano

ktoś na forum napisał że gość zapomniał o limiterach -[/url]

nie ktos tylko ja napisalem ... :evil:

i tak jest ... zapomnial o limiterze doladowania ... a jak ten soft ma dawac 140 koni to ja jestem swiety ... :decayed:

zrob jeszcze 001 to bedzie wszystko wiadomo ...

p.s kiepsko to wyglada ...

Opublikowano
  • Autor

jeszcze tylko dodam że logi robiłem pod dużym obciążeniem. pełny bak plus 150kg w bagażniku i pasażer z boku.

kiepsko ? tzn. ?

To w jaki sposób mam 10 sek do setki ?

Co jest tu źle , co należałoby poprawić ?

Opublikowano

jeszcze tylko dodam że logi robiłem pod dużym obciążeniem. pełny bak plus 150kg w bagażniku i pasażer z boku.

kiepsko ? tzn. ?

To w jaki sposób mam 10 sek do setki ?

Co jest tu źle , co należałoby poprawić ?

zrob 001 dynamiczne ...

ja bym poprawil wszystko ... :evil:

Opublikowano
  • Autor

okej ale to już jutro dopiero zrobie 001.

tzn co dałbyś bardziej od dołu ? ja zasadniczo chciałem mieć kopa od 2000 dopiero, ale co jest źle ? dawka paliwa powinna być w zakresie 2000-4000 na 51mg/R ustawiona ?

Opublikowano

okej ale to już jutro dopiero zrobie 001.

tzn co dałbyś bardziej od dołu ? ja zasadniczo chciałem mieć kopa od 2000 dopiero, ale co jest źle ? dawka paliwa powinna być w zakresie 2000-4000 na 51mg/R ustawiona ?

turbawka ładuje prawie serie AFN-a i tu go boli :naughty:
Opublikowano

może ktoś wytłumaczyć co to jest ten limiter doładowania? :mysli:

Opublikowano

może ktoś wytłumaczyć co to jest ten limiter doładowania? :mysli:

na chłopski rozum w tym sofcie "tuner" nie podniósł wartości limitu doładowania i zostawił prawie serie :)
Opublikowano

Ja bym tez "dopiescil" limitery na dawce...

Opublikowano

a jak ten soft ma dawac 140 koni to ja jestem swiety .

zgadza się max 120 jest :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Tylko 10KM więcej?

Przecież czuć dużą różnice w jeździe i e36 140KM i vectra 147KM nie daje rady, więc jak to ?

Po drugie spanky mówisz że poprawiłbyś wszystko, to co jeszcze byś poprawił oprócz ustawienia ciśnienia ?

Opublikowano

szału nie ma w tych logach, tak dla porównania w seryjnym sofcie wartosc doładowania masz 1948 a u ciebie jest podniesiona tylko do 1989mbar, a tą suszarke mozna podkręcic bezpiecznie na 1,1-1,2 bara(2200) tyle przynajmniej kiedys miałem w swoim na logach :gwizdanie: wiec te 10s do 100 to chyba bez jakiejkolwiek dokładności :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a dawka paliwa ? 51 to już jest chyba optymalnie ? ej no niech się ktoś wypowie całym tematem bo takie pół słówka kurde ciężko zebrać do kupy :tongue4:

Mam możliwość podjechania na korektę. O co go poprosić żeby co zrobił i na jakie wartości?

Opublikowano

turbina ma ładować przynajmniej 2150 (moja ładuje 2198 :kox:) a nie jak teraz masz 1989

Opublikowano
  • Autor

tylko to czy coś jeszcze ?

Opublikowano

a dawka paliwa ?

bedzie 001 , bedzie wiadomo jak jest rzeczywista dawka ...

Opublikowano
  • Autor

to dziś zrobie 001. i mam nadzieje że się wszystko wyjaśni :cool1:

Okej zrobione 000 oraz 001 :

qCoL0.jpg

i co radzicie ?[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 14:30_________________________________________________jeszcze zauważyłem że autko coś nierównawo chodzi - jednego dnia i a drugiego inaczej... a.. raz od 1500 do 4000obr robię w 13sek a raz w 9.5sek... :shocked:

Opublikowano

tak jak myslalem ... dojebane paliwa nastawnikiem ... :evil:

a te skoki w przyspieszeniach to prawdopodobnie wynik niekontrolowanych skokow doladowania [wspomniany wczesniej limiter]

jednym slowem dla mnie soft smietnik ...

Opublikowano
  • Autor

czyli co proponujesz w tej kwestii ?

tak czy inaczej muszę podjechać do niego na korektę.. tylko co mu kazać zmienić? żeby nie dowalac paliwa nastawnikiem - a czym ? i co jeszcze mu kazać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.