Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy nabytek w stajni domowej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od wczoraj Ojciec jest posiadaczem Passata b5Fl w wersji high-line.

Rocznik 2004

Silnik AVF

Przebieg 240 tysiaków

Kolor czarna perła

buda kombi :wink4:

Wyposażenie z wypasu:

-Ksenony z poziomowanie i spryskami;

-pół skórka z alkantarą;

-czujnik deszczu z fotochromem;

-odpinany hak westfali :naughty:

-pełen pakiet chrom;

-tempomat i pełen fis;

-pełna elektryka;

-piękne grafitowe felgi 17' :kox:

-sportowy zawias :naughty:

-tiptronic :decayed:

Co do modów nie sądzę aby Ojciec dużo dłubał w nim:

-wymiana olejów i filtrów;

-dywaników na nowe;

-przykopcenie przednich szybek;

-może kiedyś duża navi;

I pewnie tyle :decayed:

Środek

2z8w8rn.jpg

154zg1u.jpg

23lm7us.jpg

Felgi

15qanok.jpg

Przodek

2s6pv6b.jpg

I dla porównania

207b8z6.jpg

A tu link do Mojej Suczy :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_projekt_schwarz_siedzenia_sline_b7_i_inne-t72801.0.html

Opublikowano
  • Autor

Wszystko pieknie :kox: :kox: tylko drewno mi sie nie podoba :sick3:

Mi osobiście też nie ale Stefan (Ojciec zadowolony) :polew:

Opublikowano

No fajnie wszystko ale faktycznie to drewienko.. :confused4: Generalnie Paski fajne autka mój ojciec też ma B5FL czarną .. super autko:) jaki motor? bo chyba nie napisałeś albo nie doczytałem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No fajnie wszystko ale faktycznie to drewienko.. :confused4: Generalnie Paski fajne autka mój ojciec też ma B5FL czarną .. super autko:) jaki motor? bo chyba nie napisałeś albo nie doczytałem :cool1:

AVF nie napisałem :wink4:

Mi osobiście egzemplarz bardzo ładny mimo wszystko jego bryła jest zbyt toporna audi ma sportową sylwetkę i jakość materiałów jest na plus :wink4:

Opublikowano

No i jak w naszym pasku też 2004 rok :) i fajnie to już lata! Musze przyznać że jak kupiłem audice i się przesiadłem z VW to taka "stara' mi się wydawała, wiadomo że nie ma co nawet rocznikowo porównywać... po jakimś czasie się przyzwyczaiłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No i jak w naszym pasku też 2004 rok :) i fajnie to już lata! Musze przyznać że jak kupiłem audice i się przesiadłem z VW to taka "stara' mi się wydawała, wiadomo że nie ma co nawet rocznikowo porównywać... po jakimś czasie się przyzwyczaiłem :wink4:

No tak jak piszesz to mimo wszystko siedem lat gdybyś porównał obydwa 2004 tak jak nasze to zupełnie inne światy jeśli chodzi o jakość i sylwetki autka :wink4:

Mimo wszystko fajnie się jeździ ja mam manual tu jest tip :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 11:14_________________________________________________Dodałem nowe zdjęcie obydwu aut :decayed:

Opublikowano

Pozdrówka dla Stefana :wink4: i w prezencie mu zaserwuj jakąś ładną miękką szmateczkę do polerowania tego "drewna". U mnie ciągle odciski palców i kurz. Masakra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pozdrówka dla Stefana :wink4: i w prezencie mu zaserwuj jakąś ładną miękką szmateczkę do polerowania tego "drewna". U mnie ciągle odciski palców i kurz. Masakra :naughty:

Ok Pozdrowię Magdo czy papier ścierny wodny będzie idealny ?? :naughty:

Drewienko jedyny mankament środka tego autka jak dla Mnie :decayed:

Opublikowano

No głupio to wygląda, mogli sobie już darować. U mnie te elemenciki są w miejscu gdzie w S line ma chrom i przy przekładni multi.

Opublikowano
  • Autor

No głupio to wygląda, mogli sobie już darować. U mnie te elemenciki są w miejscu gdzie w S line ma chrom i przy przekładni multi.

Wiem listwy ozdobne :naughty:

Ja mam siwki u siebie i będę walił czarny mat :gwizdanie:

Opublikowano

To daj mi te siwki hehehe a ja komuś dam drewienko ....

Opublikowano
  • Autor

To daj mi te siwki hehehe a ja komuś dam drewienko ....

Siwki będą modzone dać mogę klapsa :naughty:

Opublikowano

ładniutki passacik - nie zapomnij przywalić mu klubowych ramek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ładniutki passacik - nie zapomnij przywalić mu klubowych ramek :decayed:

Damy damy dzięki miron :decayed:

Opublikowano

Zgadza się... i trzeba przyznać że passat to już typowe auto rodzinne Audi ma tego pazura :cool1:

Opublikowano

ładny Pasztet :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się... i trzeba przyznać że passat to już typowe auto rodzinne Audi ma tego pazura :cool1:

Oj tak ma kawał kufra :decayed:

ładny Pasztet :kox:

Dzięki w imieniu Stefana Arturro :naughty:

Opublikowano

Pasaciak ale Audik o wiele ładniejszy :naughty: Drewno do niego nie pasuje :thumbdown:

Opublikowano

Rzeczywiście, Twoje Audi jest dużo ładniejsze od passata :good:

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście, Twoje Audi jest dużo ładniejsze od passata :good:

Dzięki za komentarze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.