Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001


PERSHING

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem taki problem że turbo późno wstawało. W moim przypadku N75 był do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka troche przycina w gornej partii obrotow,a co my robimy w tym dziale/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky powiedz co sądzisz o tej przepływce ?? co kolega wyżej napisal ,czy n75 może powodowac tak pózne wkręcanie się turbiny ??

Pozdrawiam

Wymieniłem dzisiaj wszystkie wężyki od podciśnienia jak odłączyłem wtyczkę od N75 to auto zrobiło się jeszcze bardziej mułowate

czy N75 u mnie nie domaga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypniesz wtyczkę od N75 to auto od samego początku pójdzie w trybie awaryjnym więc nic nie da wypinanie wtyczki, po rozbujaniu się na obrotach turbo ładnie pompuje ale faktycznie z początku ma niedosyt, proponuję zrobić taki myk :

kawałek wężyka zbrojonego wewnątrz oplotem zakupiony np. w Praktikerze za 5 zł od metra podepnij bezpośrednio jednym końcem pod króciec przy wężyku idącym od pompy podciśnieniowej do serwa a drugi koniec podepnij od razu pod króciec VAC przy N75 i wtedy jeszcze raz zloguj 011 - jeśli wtedy turbo będzie wstawać prawidłowo to jeszcze masz gdzieś straty podciśnienia, eliminuj kolejno następne elementy podciśnienia podłączając kolejno w podobny sposób N18, akumulator podciśnienia. Daj znać co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej ale nie idealnie, zawor wymieniles na nowy/uzywany, ori/zamiennik ? wszystkie wezyki podcisnienia sprawdzone ? Przeczysc lmm np. izopropanolem pozniej dobrze wysusz, bo troche przycina i wstaw ponownie 11, 03, 08 na 3-cim biegu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...