Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kopcenie 1.9 tdi


Bartass_1

Rekomendowane odpowiedzi

Mój też 2L standardowo bierze na jakieś 10kkm, ale ja lajtowo nie jeżdżę :P

Wiesz co, a odepnij sobie wąż odmy przed turbiną i zobacz czy masz tam małą kałużę oleju, jeśli tak, to może być faktycznie odma. Łyżsk turbiny nie podejrzewam, moje spostrzeżenie dotyczyło wyciąganie oleju podciśnieniowo przez odmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W wężu przed turbiną ma prawo być trochę oleju. Ja osobiście wywaliłem odmę na zewnątrz. Wkurzało mnie to jak zasyfia IC olejem. A teraz następne -

jak czytałem sobie "instrukcję obsługi Audi" to o ile dobrze pamiętam(a byłem lekko w szoku :galy: ) pisało że jak weźmie 0,5 litra na 1000 km to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem sobie "instrukcję obsługi Audi" to o ile dobrze pamiętam(a byłem lekko w szoku :galy: ) pisało że jak weźmie 0,5 litra na 1000 km to jest ok.
A skąd ta instrukcja ? Po polsku lub angielsku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku, przyznam szczerze że trochę zgadywałem - ale mam to przed sobą i to jest tak:

Es ist normal, das der Motor Ol verbraucht. Der Olverbrauch kann bis zu 1,0 l / 1000 km betragen.

I niżej chyba piszą, że przy każdym tankowaniu(do pełna pewnie) samochodu należy sprawdzać poziom oleju.

Chyba zrobie fote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku, przyznam szczerze że trochę zgadywałem - ale mam to przed sobą i to jest tak:

Es ist normal, das der Motor Ol verbraucht. Der Olverbrauch kann bis zu 1,0 l / 1000 km betragen.

I niżej chyba piszą, że przy każdym tankowaniu(do pełna pewnie) samochodu należy sprawdzać poziom oleju.

Chyba zrobie fote.

ameryki nie odkryłes ..... ;)

taka norme spozycia oliwy przewiduje producent.

KONIEC OT :!: ... kolejne posty nie na temat beda kasowane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...