Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak mocy, masakrycznie duze kopcenie POMOCY!!!


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem ze pewnie rozwiazywanie problemu powinienem zaczac od podlaczenia samochodu pod VAGa ale dzis nie mialem jak tego zrobic z uwagi ze to niedziela. Mam spory problem, mianowicie od jakiegos czasu borykalem sie z problemem mocy w aucie, potrafilem jechac na trasie jakis czas i wszystko bylo ok i nagle samochod tracil moc. Gdy wylaczalem go i odpalalem na nowo moc powracala. Wczoraj stalo sie cos dziwnego...w pewnej chwili cos zaczelo bardzo glosno gwizdac,jezdzilem tak jakies 30 min po czym odstawilem samochod na parking.Dzis odpalilem jak zwykle i okazalo sie ze swistu nie ma juz zadnego,choc normalnie byl cichy po wycieciu kata i samochod zupelnie stracil moc (wszystko stalo sie ok 14.00). Do domu wrocilem ok 20.00 i w czasie jazdy zauwazylem ze oprocz braku mocy samochod strasznie kopci nawet na postoju, po prostu wokol auta pojawia sie z rury dym. Powiedzcie prosze co mam robic, co to moze byc, czy wiecie gdzie w Wawie ktos moze mi pomoc (Rogala juz pytalem ale on zupelnie nie ma czasu), czy moge jezdzic autem poki tego nie naprawie. Pomozcie prosze bo nie wiem co robic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz VAGa, sprawdź szczelnośc dolotu,może któras z opasek sie poluzowała, jak nie to szukaj dziury.Było sporo pisane na forum, użyj szukajki i czytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktore miejsce oznacza ten dolot? i czy mozeciez polecic mi jakis warsztat w wawie ktory ma vaga i bedzie potrafil zajac sie ta sprawa?czy moge jezdzic samochodem w takim stanie?

nie jezdzic tylko odssawic do mechanika ! ...

przyczyn moze byc bardzo duzo od zwylej dziury w dolocie poprzez powazniejsze uszkodzenie mechaniczne ...

co do mechanika .... hmm .. chyba mamy jakis zaprzyjazniony klubowy warsztat .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky czy mozesz powiedziec co to za warsztat, bo bez samochodu to jak bez reki albo nogi...

Minerlana 26 - warsztat kolegi Rogalotti .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...