Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 Avant by blant88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym przedstawić moją Audi A4 Avant 1.9 TDi ,którą sprowadziłem z Niemczech

Rok produkcji: grudzień 97r ,pierwsza rej. 1.V.98r

Silnik: 1.9 TDi 110KM

Skrzynia: 5 manualna

Kolor: Czarny

Felgi: Standard Audi

Wyposażenie:

ABS

Wspomaganie kierownicy z regulacją w dwóch płaszczyznach

2 x Airbag

2 x Elektryczne szyby

Klimatronik

Centralny zamek na pilota (scyzoryk)

Otwieranie domykanie szyb z pilota

Radio Alpine iDA-X311

Kubełkowe siedzenia

Zdjęcia:

2009cq.jpg

2015.jpg

Plany:

  • Lampy polift przód + tył ZROBIONE
  • Felgi Rs6 18' ZROBIONE
  • brak tylnej wycieraczki ZROBIONE
  • usunięcie haka ZROBIONE
  • usunięcie tylnych emblematów ZROBIONE
  • usunięcie dolnych listw z drzwi ZROBIONE
  • Virusik
  • Przyciemnić szyby ZROBIONE
  • Większe heble
  • Zaślepienie zamka w tylnej klapie ZROBIONE
  • Gwint SUPERSPORT ZROBIONE
  • Pomalowanie całego auta bo ten lakier był tragiczny ZROBIONE
  • Końcówki wydechu ZROBIONE
  • usunięcie Katalizatora ZROBIONE
  • usunięcie EGR
  • koletor AWX
  • Wtryski 216
  • FMIC
  • turbo AWX lub AVF
  • Licznik FULL FIS ZROBIONE
  • Wewnętrzne oświetlenie LED wraz z tablicą rejestracyjną ZROBIONE dzięki bidzio1 :notworthy:

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopisze :decayed:

Aktualne Zdjęcia:

2013_06_28_12_31_00.jpg

2013_06_28_12_33_03.jpg

2013_06_28_12_32_54.jpg

2013_06_28_12_32_40.jpg

Opublikowano

Chyba nie mówisz że do tych lamp wsadziłes HIDY :mysli::wallbash:

Opublikowano

Światła:Xenony - seryjne

Dzięki za uwagę

te ksenony mnie intryguja... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No niestety już tak było ale mam zamiar zmienić lampy :>

Opublikowano

No niestety już tak było ale mam zamiar zmienić lampy :>

tyle dobrze że to nie twój wymysł :gwizdanie: Zmieniaj na polifty i dopiero zenona :good:
Opublikowano

szkoda ,ze numery rej nie zaczynaja sie pd RS :audi::)

faj ne wozidelko :tongue4:

Opublikowano

"+" za ładny stan autka

"- " za brak chromu :kox:

Opublikowano

"+" za ładny stan autka

"- " za brak chromu :kox:

bez przesady

chrom jest dobry na początku, potem i tak pójdzie w pi-zdu :kox:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja up :]

Opublikowano

ładnie się prezentuje:wink:

Opublikowano
  • Autor
ładnie się prezentuje:wink:

ehh.. twój to się ładnie prezentuje :wink:

Opublikowano

To samo radyjko mamy :wink: Powiedz mi, działałeś coś przy Audio? Myśle, że virusika ogarniemy razem :naughty:

Opublikowano
  • Autor
To samo radyjko mamy :wink: Powiedz mi, działałeś coś przy Audio? Myśle, że virusika ogarniemy razem :naughty:

nic z audio nie robiłem ,a virusik mysle ze tez wpadnie tylko moze tak pod koniec miesiaca :wink: ale to sie zgadamy

Opublikowano

autko jak i plany na plus :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i szyby przyciemnione :decayed:

2013_07_24_21_01_56.jpg

PS. Sorki za jakość zdjęcia :facepalm:

Opublikowano

Przyciemniałeś razem z przodem, czy powstał karawan?

Opublikowano
  • Autor
Przyciemniałeś razem z przodem, czy powstał karawan?

cały tył przyciemniłem :decayed:

Opublikowano

I co, juz po programie?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
I co, juz po programie?

niestety nie bo mnie goraczka dopadła i dopiero po jego urlopie tak jak ty :decayed:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 14:13 ----------

I Sezon można uważać za ROZPOCZĘTY!:decayed:

PS. Sory za zdjęcia ale to tak na szybko :kox:

1982340_711398795577024_536022698_n.jpg

10001497_711399065576997_120876571_n.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odkopuje hehe :decayed: Jak tam moj gwint sie spisuje ? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.