Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się tandetne, na krawędziach niedokładnie cięty plastik, gumowa osłona wyglądała jak w 15 letnim samochodzie, a mocowanie żarówki drogowej H7 wołało o pomste do nieba. Zarówka mimo, że była blokowana drucikiem to i tak się ruszała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz sprzedac soczewki valeo i kupic tyc-a ?? Bo jak tak to bez sensu :shocked:

Moje nadają się do regeneracji, o kosztach pisałem wcześniej dlatego zastanawiałem się na zakupem zamienników.

Ja nie doczytałem się że to ten sam koncern, tylko że Fota prowadzi sprzedaż tych dwóch firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja załozyłem do siebie TYC,zmieniałem kostki i ciolem diaksem rant błotników bo zespolona nie wchodzi do modelu przed facem.Jezeli masz sprawne rece to sam dasz rade...Dopasowałem idealnie,ranty obcięte zabezpieczyłem i jest super.Polecam lampy firmy TYC poniewaz sa one lepsze niz kazda chinska wiejska podrobka na allegro ktorej potem nie da sie ustawic a lampy sa naprawde dobrze zrobione i mimo soczewki i mniejszej powieszchni swiatlo swieci milion razy lepiej niz w starej lampie, a przede wszystkim sa nowe ze sklepu, z gwarancja...Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony i szczerze je polecam.w intercarsie cena 194 pln za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie zjecie, ze pewnie bylo milion razy, ale:

ma ktos jakis dostep/linka do lamp takich jak te poliftowe z soczewka, ale z czarnym srodkiem? poluje na takie i na allegro trafic nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ratuje Cię tylko malowanie. Nie ma nigdzie gotowców. :no:

Na ebayu są lampy z czarnymi środkami ale ich wygląd nie jest satysfakcjonujący (Moskal zdaje się takie miał), trzeba malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...