Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze skrzynią biegów-automat


Gość pbogusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pbogusz13

Witam.Mam problem ze skrzynia automatyczna rok audi 96 silnik 19tdi.Czasami biegi nie chca sie przelaczac prawidlowo tzn musze przydusic do 4 tys i dopiero wtedy zmnienia i bieg a ostatnio mialem na odwrot jak dawal gaz na maksa to nie chcial mi redukcji robic:( po zgaszeniu silnika biegi redukowal juz noramalnie.Po sprawdzeniu wagie wyskakuje mi blad 638 - Brak połączenia elektrycznego silnik - skrzynia przekładniowa ale nie wiem jak ten problem naprawic i licze na pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego,

piszę do Ciebie ponieważ miałęm niedawno taki problem jak ty. Problem wygląda następująco. Musisz zacząć od elektryki na podszybiu. Nich elektryk przejrzy Ci kostki przy komputerze, czy nie ma w nich wilgoci. Sprawdź również, czy nie masz w tym miejscu odcięcia z tytułu urządzeń takich jak alarm. U mnie osobiście to było powodem awarii. Jeżeli masz alarm spróbuj zmostkować albo odłączyć. Następnie usuń błąd na VAG-u. Jeżli będzie śmigało to masz tylko problem z alarmem. Jeżeli błąd wróci trzeba sdzukać dalej. Od sterowników pod siedzeniem pasażera począwszy.

Pozdrawiam i życzę sukcesu.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...