Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Okleina lub coś innego do uchwytów (do zamykania drzwi) na boczkach od wewnątrz


Piszpunt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

staram się znaleźć coś do oklejenia tych uchwytów z plastyku. Poprzedni właściciel miał albo strasznie ostre paznokcie albo dużo pierścionków, bo są strasznie porysowane. Na allegro np. można znaleźć dużo oklein drewnianych itp. ale akurat nie ma na ten element. Możecie mi podsunąć jakiś pomysł?

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są drogie ASO w Lubinie woła 70 za sztuke!!!

Folia faktycznie nie wygląda

Trzeba się pogodzić z kosztami niestety ja oglądałem już 3 rozbite A4 i w każdej te elementy były "złuszczone" - taki widać urok i perfekcja wykonania niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to tylko malowanie spreyem ale najlepiej nowe z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, 70 zl to nie aż tak wiele nastepne kilka lat posłużą :) a okleinę itp bedziesz robił częściej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten sam problem. W okolicach przyciskow od opuszczania szyby to jest masakra.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień na nowe,nie sa aż tak drogie, ale dostaniesz je tylko w ASO, bądź ew. poszukaj na szrocie z jakieś innej A4. Nie kombinuj z folią, nie będzie to fajnie wyglądało, uwierz mi :wink4:

Racja tylko ori nowe lub używki tylko ciężo trafić lalke,każdy pojazd z grupy VW ma zajeżdżone rączki uchwyty to wada seryjna-zostało to pokryte super eleganckim,miłym w dotyku materiałem który ściera sie po paru latach :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

I mam pewną propozycję na te poobdzierane rączki, a mianowicie:

trzeba zdemontować boczki, postarać się wymontować te plastiki i wytrzeć tą gume.

Ja używałem papieru wodnego (1000) i pasty "tempo". Rączki się robią czarne i błyszczące.

Narazie mam tylko z przodu, ale i będą i na tyle.

Przód wyglądał gorzej niż tył:

Tył

ty4ix0.jpg

Shot at 2007-08-16

teraz przód wygląda tak:

lewe

lewe4xi2.jpg

Shot at 2007-08-16

i prawe

prawe4ou2.jpg

Shot at 2007-08-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info. Wygląda na to, że gra jest warta świeczki. Następny weekend zadziałam - pastę gdzieś jeszcze mam, papier dokupię - a jak wyjdzie sam jestem ciekaw.

ja widziałem pozdzierane, według mnie wygląda to tragicznie.

Fakt, że nie ma tych drażniących dziur powycieranych w tej otulinie gumowej.

Ale jak się zedrze ją do końca ten plastik wygląda ohydnie, strasznie plastykowo.

Polecałbym jednak zakup nowych... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre pamiętasz ktoś na spocie w Gdyni był że miałe ten plastik biały - przy jasnej tapicerce. Wiec też nie każdemu to odpowiada. Ja mam inny pomysł dla chętnych - zeszlifować jak powyżej radzą i poddać plastik flokowaniu (polecam się zainteresować co to takiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre pamiętasz ktoś na spocie w Gdyni był że miałe ten plastik biały - przy jasnej tapicerce. Wiec też nie każdemu to odpowiada. Ja mam inny pomysł dla chętnych - zeszlifować jak powyżej radzą i poddać plastik flokowaniu (polecam się zainteresować co to takiego).

to miał Gajzer, ma brązową tapicerę (taka ceglasta), no i miał to zdaje się przy włączniku od świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...