RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze

Gość DiM

Bramkarz zawalił przy pierwszej bramce. Jak by stał przy słupku to by to obronił. Ja tak bronie jak stoję na bramce jak ktoś strzela mi z ostrego kąta, z lewej czy z prawej strony. Jak by się dobrze rzucił bramkarz to też by obronił w sytuacji po której padła bramka na 2:0:hi:. Jestem pełen podziwu dla Koreańczyków, że mimo straty 2 bramek w ciągu 20 min nie poddali się i walczyli do końca (co nie można powiedzieć o Reprezentacji Polski, którzy łatwo się poddają). Cieszyłem się, że strzelili Koreańczycy bramkę. Nigdy nie lubiłem Brazylii. Jako reprezentacja mają silny zespół, ale ich liga jest cienka... jak by grali przeciwko jakiemuś średniakowi z ligi francuskiej, niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy hiszpańskiej to by sobie nie poradzili. Z taką grą Koreańczycy są w stanie wyjść z grupy (czego bardzo im życzę). Brazylia trafi na mocny zespół z Europy np. Niemcy, Hiszpanie czy Holandię to dostaną wpierdziel. Na razie to pierwsze mecze. Jeszcze zespoły z Europy się rozkręcą. Ciekaw jestem co jutro pokaże Hiszpania w meczu z Szwajcarią :mysli:.

szkoda że Korea nie pojechała Brazylii :wallbash: ciekawiej byłoby w tej grupie.. a tak to pewnie będą same remisy jak w całych mistrzostwach :thumbdown:

szkoda Koreańczyków tak się starali a bramkarz ciamajda zwalił wszystko.. powinni go od razu ściągnąć do łagrów :polew:

widzieliście jak Koreański Roney płakał przy śpiewaniu hymnu?? Już se wyobrażał jak po przegranych mistrzostwach ciągną ich w kajdanach do obozów pracy :polew:

a tak na poważanie to szkoda chłopów.. Polskę to by pojechali z palcem w d*pie..

jakbyśmy wystawili reprezentacje w piciu to może lepiej by nam szło.. Boruc na pewno umie dużo owalić.. chociaż i tak pewnie Ruscy by nas przepili :polew:

no remisow jest duzo i goli tez malo :thumbdown: i te trabki :wallbash:

goli mało bo się dopiero rozkręcają (mam taką nadzieję) a te trąby :wallbash: nawet nie czuć że to prawdziwy mecz

no remisow jest duzo i goli tez malo :thumbdown: i te trabki :wallbash:

ja tam w sumie murzynów rozumiem z tymi trąbkami.. od najłodszych lat uczą ich na takich trąbić żeby złapać zwierzynę :polew: jak u nas dzieci żują smoczek to u nich taką trąbkę :polew:

Leżę :polew: :polew: :polew: :polew:

Słupek :decayed:

...ja pier***e co za mecz :kox: :kox: :kox: