Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze


Gość DiM

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Hiszpanie jesli wygraja z Chile wychodza z grupy na 10000% nie ma innej opcji , pytanie tylko na ktorym miejscu wyjda i tyle. Szwajcara z Hondurasem wcale nie musi sie grac latwo ... Dzis nawet nie oddali jednego celnego strzalu w bramke przez 90min. wiec potwierdza sie tyko ze ich zwyciestwo z Hiszpania bylo przypadkowe .

Jak wygrają to na 1 miejscu :decayed:

Jak Hiszpanie wygrają to na pewno wyprzedzą Chile, ale pytanie ile (i czy wogóle) Szwajcaria wygra z Hondurasem. Jak wygra 1-0 to będzie:

(miejsce, drużyna, mecze, bramki, punkty)

1. Hiszpania 3 3-1 6 *

2. Chile 3 2-1 6

3. Szwajcaria 3 2-1 6

4. Honduras 3 0-3 0

A jak pokonają Honduras 2-0 to sytuacja sie odwróci:

1. Szwajcaria 3 3-1 6

2. Hiszpania 3 3-1 6 *

3. Chile 3 2-1 6

4. Honduras 3 0-3 0

* Liczyłem, że Hiszpanie wygrają z Chile przynajmniej 1-0, jak wygrają wiecej to wiadomo, lepiej dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem rozczarowany ... Spodziewalem sie co najmniej 5-6 :0 bo to bylo mozliwe gdyby choc wykorzystali 1/3 sytuacji ktora mieli. No nic jak wygraja z Chile to wychodza z grupy na 100%. Wystarczy im 1:0 jako ze Chile ma +2 a Hiszpania +1 . Ale jakby nastrzelali goli to wyszliby z pierwszego miejsca i nie musieliby grac z Brazylia a tak to sobie komplikuja niepotrzebnie 1/16.

Villa gral b.dobrze szkoda ze zaczol marnowac setki w drugiej polowie. Nie wiem po co zmienil Del Bosque Xaviego... Fabregas pozajedna okazja nieduzo wniosl , Jesus Navas byl do zdjecia po pierwszej polowie ...chyba Silva / Pedro lepszy na ta strone.

no niestety to nie Portugalia :tongue4: a powinni zaaplikować słabiutkiemu Hondurasowi przynajmniej 4 bramki :gwizdanie:

dziś pierwsze rozstrzygnięcia, Francja na tapecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja odpuszcza :thumbdown: wiedziałem że tak będzie, po tych wszystkich akcjach, szkoda kibiców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co obstawiacie w drugim meczu :?:

Meksyk dźwignie się i strzeli coś Urugwajowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urugwaj i meksyk będzie remis. Marqez strzeli główką po rzucie różnym :kox:

po słowach trenerów wydaje mi się, że będzie ostra walka :kox:

- Potrzebujemy tych trzech punktów i będziemy chcieli za wszelką cenę wygrać. Moi piłkarze wiedzą, że muszą być w pełni skoncentrowani, bo jeszcze nic nie osiągnęli. Nie ma więc powodu, by przedwcześnie czuli się szczęśliwi - powiedział przed meczem trener Meksyku, Javier Aguirre.

- Chcemy zakwalifikować się do następnej rundy, a ponadto chcemy wygrać naszą grupę. Chciałbym przy tym zaznaczyć, że nie dlatego, że chcemy uniknąć Argentyny. Nawet o tym nie myślałem - powiedział trener Urugwaju Oscar Taberez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja odpuszcza :thumbdown: wiedziałem że tak będzie, po tych wszystkich akcjach, szkoda kibiców...

Hehe wiedziałem że sobie nie poradzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męssi

a kto to ? :evil:

mr Mięski z reklamy tesco

aaaa twój ziomal... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeden błąd Diego

Mianowicie Męssi to nie środkowy pomocnik który rozgrywa ku***a

no messiego ładnie pokrywają :naughty:nawet trzech koło niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wybiórczo oba meczyki ale Francja mnie zaskoczyła. Po cichu liczyłem, że RPA awansuje, ale wygrali tylko 2-1, więc to im nic nie daje :)

Francuzi mnie rozczarowali, powiem, że nic do nich nie mam. Jakby patrzeć na tych europejskich faworytów, to nawet ich wole od Włochów, Hiszpanów, Portugalczyków i Niemców, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć, że to najgorsza drużyna tego Mundialu. Grają gorzej niż reprezentacja Polski. Są głosy, że nie awansowali uczciwie na te mistrzostwa, no bo w sumie zwycięski gol pad po wcześniejszym zagraniu ręką (wiem, jedni i drudzy mogli jeszcze coś strzelić i wynik mógłby być inny), ale nie martwiłem się tym, bo myślałem, że Francuzi więcej pokażą niż Irlandia. Teraz jednak myślę, że ta Irlandia lepiej by się zaprezentowała. Trójkolorowi nic nie grają. Nawet te zespoły, które są najniżej w rankingu FIFA, te Hondurasy, czy Korea Płn. chociaż przegrały już po 2 mecze i nie mają szans na awans, to jednak oni coś pokazują i walczą (Korea np. dzielnie się broniła z Brazylią przez 55 min. a z Portugalią grała jak równy z równym), a Francuzi w 3 meczach zdobywają 1 pkt. i strzelają jedną bramkę i do tego honorową, do pustej bramki.

Kto wygra Mundial to nie wiem, myślę, że znaczącą rolę odegrają zespoły z Ameryki Południowej, bo jak do tej pory rozegrały 11 meczów i do tego mają 10 zwycięstw. Takim czarnym koniem mogą być Chile lub Urugwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...