Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze


Gość DiM

Rekomendowane odpowiedzi

E tam mają... Jeden Messi mundialu nie wygra, nawet jak mu Higuain pomoże to i tak wygra Brazylia :kox:

Diego Millito

Gabri Milito

Kun Aguero

Messi

Higuaiń

I dużo jeszcze wymieniać...

Skład mają jeden z lepszych na tych mistrzostwach ale chyba najgorszego trenera :decayed:

mogą zamieszać .... zawsze stawiam na Brazylię i Argentynę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie espania-należy im się jak nikomu.

grają super i mają zgrany skład jak nigdy,choć historia pokazała już

nie raz jak się ma gra hiszpanów do szczęścia.

drugim moim faworytem są pomarańczowi... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że temat na czas mistrzostw świata będzie "gorący" podwiesiłem go :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że temat na czas mistrzostw świata będzie "gorący" podwiesiłem go :wink4:

To jeszcze popraw pierwszego posta bo niezbyt on "elegancki" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że temat na czas mistrzostw świata będzie "gorący" podwiesiłem go :wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że temat na czas mistrzostw świata będzie "gorący" podwiesiłem go :wink4:

:good:

no wkoncu jakas sensowna robota moderatora :wink4: :wink4: :tongue4:

:ssij::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 8 czerwca Polska - Hiszpania. Ciekaw jestem czy będzie 1:7 :polew: :polew: :polew:. Tak na poważnie to sądze, że Hiszpanie się będą oszczędzać przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się 3 dni później czyli 11 czerwca, żeby nie złapać kontuzji. Ogólnie polska piłka ostatnio strasznie spadła na dół. Mamy tylko 3 bardzo dobrych piłkarzy: Jeleń, Błaszczykowski i Boruc... Oni sobie dobrze radzą w klubach, a inni grzeją ławy za granicą. Pamiętam jak Polska wygrała z Portugalią, z Czechami czy Belgią. Wtedy aż się dusza radowała, a teraz szkoda oglądać jak się kopią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powoli widać rękę Franka Smudy...

Swoją droga jestem patriotą więc śmiało mogę napisać że Xavi i spółka nas rozpierdola że 5 do 1 :kox:

a ta jedna bramka dla nas to zapewne samobój Puyola :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze Hiszpanie z nami nie wygraja jakas wielka przewaga bramek , bo z prostego powodu beda sie oszczedzac. Swoja droga Nasi kopacze oraja grubo . Kazdy chce sie pokazac oby nie polamali hiszpanow bo po Orlach to mozna sie wszystkiego spodziewac... oprocz tego ze zagraja milo dla oka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda Hiszpanie musieli uwazac bo sie grubo dzieje :gwizdanie: Dzisiaj czytalem ze w RPA nie zagra Rio Ferdinand i Drogba :thumbdown: kontuzje...ciekawe kto jeszcze odpadnie. a wczoraj Wlosi slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni mają tak szeroką kadrę że w razie kontuzji zaraz nie padną...chyba że odpadnie Xavi to po hiszpani bo nie będzie miał kto rozgrywać

chyba gorszą stratą byłby a.iniesta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam wszystkie mecze Hiszpani i Barcelony i uwierz mi że wiem co mówię :)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 10:55_________________________________________________nie mają drugiego tak dobrego rozgrywającego...Fabregas to mu do pięt nie dorasta a Senna siedzi w domu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...