Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8TQ] kosmiczne problemy po VTECHU


podsi

Rekomendowane odpowiedzi

Takie są skutki pracy, kiedy klient stoi nad głową i patrzy na robotę, a kolejka 20 chętnych dodatkowo pogania elektronika. Nawet luty mu wtedy nie wychodzą.

tylko dobry elektronik nie umawia 20 ludków na sobotę i nie daje się poganiać lecz wykonuje swoją robotę dobrze

a tak to jest gdy ktoś idzie na masówkę nie na jakość :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez slyszalem sporo kiepskich opinii na ich temat. Dla tego moje autko robie w TTC. Zreszta zdecydowalem sie na sporo wieksze modyfikacje niz poczatkowo planowalem. Bedzie poza nowy IC miedzy innymi i nowa turbinka, prawdopodobnie hybryda, kolektor i troszke innych zabawek. Jak wszystko bedzie gotowe to chetnie opisze co i jak zwlaszcza ze z Danielem troche chyba bedziemy eksperymentowac, wyniki moga byc ciekawe. Na jakims krakowskim spociku chetnie pokaze jak calosc jezdzi :) Szkoda tylko ze ostatnio komplatnie nie mam czasu na forum. Ale obiecuje ze jakas relacja na pewno sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po naszej dzisiejszej rozmowie Cuber, widze tylko 1 rozwiazanie - moze uda sie jednak zorganizowac "bój tunerow".

Prawie kazdy marudzi na kazdego, wiekszosc opowiada bajki i niestworzone historie o mocy, a efekty sa jakie sa. Ogarniamy temat?? Pomiary zrobi sie na jakiejs niezalezej hamownii, pewnie na ktorejs politechnice cos takiego maja!

i to by bylo cos fajnego, obawiam sie tylko tego ze malo kto sie zgodzi bo tunerzy to jak krowy, ci co duzo mucza malo mleka daja :P a wiekszosc tylko muczy i muczy... :P

ale jakby cos takiego wypalilo to by bylo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez slyszalem sporo kiepskich opinii na ich temat. Dla tego moje autko robie w TTC. Zreszta zdecydowalem sie na sporo wieksze modyfikacje niz poczatkowo planowalem. Bedzie poza nowy IC miedzy innymi i nowa turbinka, prawdopodobnie hybryda, kolektor i troszke innych zabawek. Jak wszystko bedzie gotowe to chetnie opisze co i jak zwlaszcza ze z Danielem troche chyba bedziemy eksperymentowac, wyniki moga byc ciekawe. Na jakims krakowskim spociku chetnie pokaze jak calosc jezdzi :) Szkoda tylko ze ostatnio komplatnie nie mam czasu na forum. Ale obiecuje ze jakas relacja na pewno sie znajdzie.

czekamy i czekamy na tego potworka :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez troche czekam :)

ale niestety czasu malo a w dodatku niektore czesci trzeba robic specjalnie pod wymiar wiec troche czasu to zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAMLING , nie wiem czy wiesz ale Pan z TTC uczył się wszystkiego w .......... VTECHU zresztą nie tylko On !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale o tym nie każdy wie!

zresztą Panowie dość tych już gadek na temat kto jest wspaniały a kto beeee nudne to już się staje powoli.

Juz raz temat był przerabiany na Naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było milion tematów że V-tech to kox na maxa i ogólnie orgazm po modzie a teraz że sraka hyhy ... kurvva panowie wybraliście najbardziej opluwaną firme na wszystkich forach to czego sie spodziewaliście ? Wystarczy tylko troche myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie dobrze nauczyl, skoro stamtad zwial i zaczal robic dobrze swoja robote, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie dobrze nauczyl, skoro stamtad zwial i zaczal robic dobrze swoja robote, nie? :D

No własnie nie tak dokońca........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma zbytniego sensu zajmowac sie wewnetrznymi niesnaskami wsrod tunerow, tylko oceniac ich prace po efektach. Najlepiej dlugoterminowo, bo na poczatku kazdy jest zachwycony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było milion tematów że V-tech to kox na maxa i ogólnie orgazm po modzie a teraz że sraka hyhy ... kurvva panowie wybraliście najbardziej opluwaną firme na wszystkich forach to czego sie spodziewaliście ? Wystarczy tylko troche myśleć.

no tak wszyscy napierdal.ją na Nich a i tak jeźdzą do nich! Kilka już było takich osób .....

zakończymy ta dyskusje bo Ona i tak do niczego nie zaprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wypowiadac na temat kto kogo i co nauczyl. Mysle ze najlepiej beda przemawiac za tym wyniki pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wypowiadac na temat kto kogo i co nauczyl. Mysle ze najlepiej beda przemawiac za tym wyniki pracy.

dokładnie :thumbup: chociaz by to musiało wyglądać tak ze dwa takie same autko podjeźdzają do dwóch różnych tunerów robią takie same mody + wirus i wtedy mozna powiedzieć kto lepszy.....[br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 16:32 _________________________________________________MURZYN zachowajmy to dla siebie bo zaraz bedzie nie potrzebna zadyma w stosunku do Rogala ze ktos mu nie wierzy i sprawdza jego programy gdzie indziej........ :gwizdanie: że hamownia była zła ze to ze tamto.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak by bylo najlepiej. Ale ja niestety dosc duzo bede zmieniac, z tego co sie orientuje to nie ma jeszcze na forum a4 z AWXem po takich poprawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak by bylo najlepiej. Ale ja niestety dosc duzo bede zmieniac, z tego co sie orientuje to nie ma jeszcze na forum a4 z AWXem po takich poprawkach.

podobne zmiany ma Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...