Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wlew Gazu - Gdzie?


_Kuba_

Rekomendowane odpowiedzi

Temat gazu był już przerabiany wielokrotnie, ale ja trochę o coś innego. Gdzie macie wlew do gazu, czy komuś się udało zamontować koło wlewu benzyny, czy ktoś ma tzw. "dokrętkę" i jak ona się spisuje? Ja mam sedana i zbiornik planuje za siedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w zderzaku i jest ok a zbiornik mam w kole ;) wiem ze jest mozliwe zalozenie kolo wlewu paliwa ale nie wiem jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj juz mowie stanowczo - NIE - Nie za siedzeniami, to nie polonez !! Jesli gaz to tylko w kole .... :roll: a jesli wlew gazu - korek to tylko na dokladce zderzaka tam niziutko, zadnego rezania kolo wlewu paliwa, jak to bedzie wygladac ? :shock: No to tyle . :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja mam zagazowaną swoją panią "OOOO" i wlewik schowany przy wlewie paliwa (klapka zamknięta nic nie widać)!!!!!!! :mrgreen: .Wszystko schowane czyściutkie pełan kultura. Polecam!!!!!!!!.wygląda super jeden wlew obok drugi pełna kultura nie ma szansy że się zabrudzi jak to się dzieje z zamieszczonymi na zderzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda super jeden wlew obok drugi pełna kultura nie ma szansy że się zabrudzi jak to się dzieje z zamieszczonymi na zderzakach.

No chyba ze w srodku, zrob fotki i pokaz jak mozesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem taki wlew pod klapka i jest to naprawde bardzo dobra sprawa

Ciekawe czy kazda firma montujaca gaz robi tak wlew ?? Ostatnio na stacji widzialem ze koles otwieral drzwi, podnosil tylne siedzenie i tam mial kurek od gazu :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja mam zagazowaną swoją panią "OOOO" i wlewik schowany przy wlewie paliwa (klapka zamknięta nic nie widać)!!!!!!! .Wszystko schowane czyściutkie pełan kultura. Polecam!!!!!!!!.wygląda super jeden wlew obok drugi pełna kultura nie ma szansy że się zabrudzi jak to się dzieje z zamieszczonymi na zderzakach.

A jeżeli chodzi o praktyczny punkt widzenia to czy nie jest za blisko krawędzi i przez to czy nie zdarzyło ci się, że gościu zahaczył ci o karoserie.

P.S. Czy masz normalny wlew czy musisz dokręcać coś, aby można było się podłączyć pistoletem, bo słyszałem, że jak jest mało miejsca to się montuje takie coś i do tego się przed każdym tankowaniem montuje przejściówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje mozliwosc instalacji wlewu gazu za tylna rejestracja, wtedy rejestarcja dawana jest na plastikowa standardowa ramke ale ramka jest na malych zawiasach :) No ale niestety w Audi to raczej nie podejdzie taki pomysl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety w Audi to raczej nie podejdzie taki pomysl

Odpada to audi ;), a po drugie, jak ktos ma skrzynke w bagazniku to jak basem mocniej walnie to bedzie ta tablica latac .... Albo pod klapką albo na dokladce zderzaka na dole ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc odp na:

bushi napisał/a:

Więc ja mam zagazowaną swoją panią "OOOO" i wlewik schowany przy wlewie paliwa (klapka zamknięta nic nie widać)!!!!!!! .Wszystko schowane czyściutkie pełan kultura. Polecam!!!!!!!!.wygląda super jeden wlew obok drugi pełna kultura nie ma szansy że się zabrudzi jak to się dzieje z zamieszczonymi na zderzakach.

A jeżeli chodzi o praktyczny punkt widzenia to czy nie jest za blisko krawędzi i przez to czy nie zdarzyło ci się, że gościu zahaczył ci o karoserie.

P.S. Czy masz normalny wlew czy musisz dokręcać coś, aby można było się podłączyć pistoletem, bo słyszałem, że jak jest mało miejsca to się montuje takie coś i do tego się przed każdym tankowaniem montuje przejściówkę.

nie ma takiej możliwości a tobie tankując paliwo zahaczył karaosrię?? Wlewy są rozmieszczone obok siebie beż żadnych przejścuwek jest miejsce ze chyba by można z dwóch pist. lać benz i gaz :lol: Wygoda ogromna nie widać że masz auto w gazie ( chyba że ktoś zajrzy pod klapkę wlewu) Postaram się jutro o fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam patent (z wlewem)w innym autku. dokrecalo sie tylko przejsciowke i lalo sie gaz. mysle ze jest to dobra koncepcja jak tylko sie zmiesci (a powinno) problemow nie bylo zadnych

Ciekawe czy kazda firma montujaca gaz robi tak wlew

teraz pewnie juz kazda

Oj juz mowie stanowczo - NIE - Nie za siedzeniami, to nie polonez !! Jesli gaz to tylko w kole ...

za siedzeniami to jest bardzo zly pomysl... autko robi sie duzo mniej funkcjonalne

a tak to kolo wkladasz w ladny pokrowiec (sa takie ladne z rzepach) i jak cos mozesz zawsze wyjac...albo dojadowke kupic...

a zeby nie miec takich problemow to poprostu kupuje sie TDI :D ...sam sie zastanawialem czy lepiej 2.8q i zagazowac czy TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko robi sie duzo mniej funkcjonalne

a tak to kolo wkladasz w ladny pokrowiec (sa takie ladne z rzepach) i jak cos mozesz zawsze wyjac...albo dojadowke kupic...

racja ja mam w kole i i kupilem sobie pokrowiec na zapasowke ale byla za duza i zajmowala mi za duzo miejsca jak chcailem w tym roku jechac do chorwacji a biore 2 dziewczyny to musialem szybko skolowac dojazdowke i od razu lepiej jest :D jeszcze mozna w razie czego bagaznik na gore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh mialem autko z duza butla (80l) za siedzeniami i po miesiacu bylem tak zirytowany ze szybciutko wymienilem na ta do kola (a tego zasiegu przy 80l nigdy nie wykorzytalem + przy pelnym zalaniu za bardzo tyl siedzial...wogole bezsens)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ten sam patent (z wlewem)w innym autku. dokrecalo sie tylko przejsciowke i lalo sie gaz. mysle ze jest to dobra koncepcja jak tylko sie zmiesci (a powinno) problemow nie bylo zadnych
u mnie bez żandej przejściówki stand. koncówka bez problemów się zmieściła zdjecia jutro dzisiaj autko zatrzymane :cry: ( klima do naprawy) ale jak już wyżej pisali robią to prawie wszyscy a jeszcze ładnie mi włacznik gazu zainstalował w w desce rozdzielczej wyjął jeden nieużywany przycisk i w niego wmontował włacznik gazu. Jest tak jakby firmowo trudno zauważyć żadnych klabli przyczepianych itd . pełna fachowość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wlew gazu obok wlewu paliwa, z tym ze musze uzywac "dokretki".

wyglada to wszystko super, zamykam klapke i nic nie widac! butla 42l w kole zapasowym.

w przyszlym tygodniu umieszcze fotki

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tygodniu umieszcze fotki

pzdr

Ok umiesc umiesc, a poki co zapraszam do Newbie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie wiem o jakich przejściówkach, dokrętkach piszecie u mnie gość na stacji podchodzi i jedynym moim zmatwieniem jest jak szybko znajdzie wlew ( przy wlewie paliwa) :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja panowie mam dokretke, mysle ze dalo by rade zmiescic bez ale lepiej jak sam ja dokrece i przynajmniej nie boje sie ze jakis poczatkujacy pracownik obije mi karoserie ;) ale ogulnie jest spoko,chwila i dokrecam przejscie i leja gaz, nic nie widac ze zagazowany,estetycznie , nawet w srodku siedzac nikt nie pozna ze jest gaz. z przejsciówka zadnych problmow :) spoko luz :) [pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...