Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wlew Gazu - Gdzie?


_Kuba_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie montowania korka do wlewu gazu obok wlewu paliwa....otoz bylem dzis w Czakramie i najperw powedziel mi ze zrobia to z dokrecanym korkem za +150zl a pozniej przyszedl kolunio i powiedzial ze trzeba wycinac sciane grodziowa czy jakas tam i ze oni sie tego raczej nie podejma ...jak to wkoncu jest ? Niech sie wypowie ktos kto ma tam zalorzony wlew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak w avancie, ale w sedanie nic nie trzeba wycinać, a wlew pod klapkę (dwu częściowy) jest niewiele droższy od normalnego. Rozumiem 50 pln za dodatkową, troszkę trudniejszą pracę. Ta reszta to niewiem za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o oddzew kogos kto sie na tym zna ...w piatek jestem umwiony na zalorzenie instalacji i musze miec kompletna wiedze na ten temat zeby nie dac sobie kitu wcisnac

P.S temat nie pownien zostac przeniesony do innego dzialu ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było żadnego problemu z zamontowaniem - gazownik powiedzial, że w A4 pod klapką jest tyle miejsca,że nigdy nie robił wlewu gdzie indziej.

przełącznik też ładnie się komponuje w środku - fotki poniżej

http://img47.imageshack.us/img47/2050/dscn6175rq7.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/6905/dscn6177sm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli wszystkim zrobiono bezproblemowo ...nie bylo zadnych problemow z ta sciana grodziowa. Wiec jutro bede musial z nimi pogadac czy sa na tyle solidna firma(CZAKRAM) zeby zamontowac mi tak instalacje ;] A jesli sie ne podejma to pewne podjade do krk lub rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k: wydrukuj jedną z naszych fotek i powiedz, ze tak ma byc zrobione. Warsztat, w ktorym robilem instalację rowniez nalezy do sieci CZAKRAM. Fachowcy sami zaproponowali miejsce tego zaworu.

W ogole to wczesniej bylo mi wszystko jedno, ale jak teraz widzę auta z zasyfionym wlewem w zderzaku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam wlew pod klapką i jest OK.

Często facet w stacji szuka, schyla się i nie może znaleść.

We wcześniejszym polonezie "99 też miałem pod klapką, dlatego też tak chciałem w Audi.

Jak zrobie zdjęcia do wrzucę.

Przełącznik ze wskaźnikiem mam z lewej strony. Dodatkowo wykorzystałem nieużywaną kontrolkę w desce (zielona) która pokazuje mi pracę na gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie zrobili (zdjęcia jeszcze z zimy):

6a59d365e99267d3m.jpg 8e157eea9f31370dm.jpg 9e1823e8895d1537m.jpg

Już kiedyś wrzucałem te fotki w jakimś topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja zalorzona tam gdzie chcialem - czyli kolo wlewu paliwa z dokretka...lecz jakis inteligentny pan ktory mi to montowal zrobil mi dziure w dokladce tylnego zderzaka i teras bede musieli mi zamowic nowa oczywscie zalorzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też bardzo mi sie podoba zawór do tankowania pod klapką benzyny.

Pytałem gazownika czy może mi coś takiego zrobić. Powiedział mi że może ale w przyszłości mogę mieć problemy na przeglądzie.

Mimo to bedę nalegał aby mi tak zamontował zawór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k a moze bys to jakos zaszpachlowal i od razu pomalowal sobie dokladki? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos slyszalem ze od nastepnego roku ma wejsc przepis ktory mowi ze wlewy instalacji gazowych maja byc w widocznym miejscu ...ale czy to prawda?

Ciekawe czy można zmusić tych co mają wlewy schowane pod klapę wlewu żeby przełożyć w widoczne miejsce?

Pewnie nie.

Może to obowiązywać nowe instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k ale jak to oni maja Ci kupic ta dokladke ktora spartolili? :rolleyes: bo jesli tak to rzeczywiscie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k to gdzie w koncu robiles? W czakramie? Niezle spartolili trzeba bylo przyjechac do DT.. ;):przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy można zmusić tych co mają wlewy schowane pod klapę wlewu żeby przełożyć w widoczne miejsce?

Tak samo jak można było zmuszać ludzi do montażu elektroniki sterującej lpg w autach, które jej wcześniej nie miały, bo nagle po pięciu latach jazdy na gazie auto nie dostało przeglądu z powodu jej braku. Tak samo jak można było zmusić całą Polskę do jazdy z włączonymi światłami. Tak samo będą mogli zrobić z wlewami gazu, byle nie kazali robić tak jak w Holandii (na wasokości wlewu paliwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...