Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wlew Gazu - Gdzie?


_Kuba_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :audi:

Zakładałem gaz i poprosiłem o zawór w klapce (dodatkowa opłata 100zł)

tak wyszło

75ec9aa052ca2df8.jpg

eba57ba034938804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały wlew umieszczony koło wlewu paliwa bez dokrętki bez dodatkowych opłat, super sprawa, gazownik trochę się pokrzywił jak mu powiedziałem gdzie chce ten wlew, kręcił się koło samochodu, nie mógł się za nadkole dostac ale w końcu gdy widział że nie odpuszcze stwierdził że da rade (pokazałem mu zdjęcia innej A4 z takim wlewem, nie miał się jak wykręcić :tongue4:)

pomysł podpatrzony oczywiscie na forum :>, pistolet od gazu mieści się tam bez problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamontowany wlew gazu, w lewie paliwa żadnych problemów z tankowaniem, jeszcze mi się niezdarzyło żeby jakiś "nalewacz gazu' dotknął mojej karoserii. dokretkę woże swoją sam dokręcam. za ten wlew zapłaciłem 80zł. a gaz zakładałem w elpigazie, oczywiscie sekwecję. bardzo polecam, przede wszystkim estetyka żadnych dziur, w zderzaku,afe. jak chcecie moge zrobić fotki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u gościa tankującego wlew zamontowany pod tablicą z tyłu wygląda super żadnych śladów z zewnątrz. Tablica uchylana na zawiaskach . Montując gaz u siebie zastanawiałem się i oglądałem wlew paliwa ale tam nie ma miejsca na wlew LPG. Proszę o zdjęcia z otwartą klapką wlewu paliwa osoby które mają tak zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montując gaz u siebie zastanawiałem się i oglądałem wlew paliwa ale tam nie ma miejsca na wlew LPG. Proszę o zdjęcia z otwartą klapką wlewu paliwa osoby które mają tak zamontowane.

Kilka postów wcześniej jest takie zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...