Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.8 30V] takie sobie A4


eMeM

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przyjemna :a4fan: podoba mi się, szybki pasują chociaż tak jak już nie którzy pisali ta blenda na tył- to może sobie odpuść :thumbdown: reszta super :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik- jesli nie kupisz nic w ciagu 2 tygodni- bede mial ori podl. na sprzedaz (kupilem komplet kubelkow z podlokietnikiem, a mam juz u siebie, wiec 2 mi nie potrzebne ;) mozesz sie wtedy przypomniec.

skora/material/ kolor ? mysle ze jak dasz jakas znizke dla klubowicza to mozemy sie dogadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik- jesli nie kupisz nic w ciagu 2 tygodni- bede mial ori podl. na sprzedaz (kupilem komplet kubelkow z podlokietnikiem, a mam juz u siebie, wiec 2 mi nie potrzebne ;) mozesz sie wtedy przypomniec.

skora/material/ kolor ? mysle ze jak dasz jakas znizke dla klubowicza to mozemy sie dogadac ;)

material- stalowy/ciemny grafit, wiec powinien pasic. wysle fotke jak juz bede go mial na miejscu (za ok. 2 tyg.) co do ceny- dogadamy sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak odchorowalem sie juz z 19", dzisiaj jakis mistrz jechal vectra czy inną tam łódką na łuku srodkiem jezdni bojąc sie ze wypadnie, wiec musialem sie ratowac poboczem ....... predkosc raczej nie mala, efekt : wahacz do wymiany i pogieta felga ......nie wiem czy na 19" nie mialbym czegos wiecej do roboty niz wahacz, ale wole nie ryzykowac, 18" z profilem 40 to jest juz jak dla mnie max na ten moment ..... niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutki sedanik, ładne felgi.

brakuje jeszcze czarnych lampek do przodu i będzie git (najlepiej z FK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: sam zapomnialem o tym temacie

koncowka rejestracji 66TY

w przyszlym tyg. postaram sie wrzucic jakies nowsze foty, bo te z 1-wszej strony w ostrym sloncu jak teraz patrze wyszly beznadziejnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Ciebie dzisiaj jechałeś Staszica, skrecałes chyba na Śląską, ja jechałem w przeciwną strone na Pyrzyce.... (no chyba ze to wierna replika xD) Ale jeszcze jezdzi po miescie podobna do twojej z koncówką rejestracji WU :) Przed chwilą jak byłem na kryterium myslalem ze to ty, podchodze patrze a tam koncowka inna własnie WU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Ciebie dzisiaj jechałeś Staszica, skrecałes chyba na Śląską, ja jechałem w przeciwną strone na Pyrzyce.... (no chyba ze to wierna replika xD) Ale jeszcze jezdzi po miescie podobna do twojej z koncówką rejestracji WU :) Przed chwilą jak byłem na kryterium myslalem ze to ty, podchodze patrze a tam koncowka inna własnie WU

nie wiem czy dobrze kojarze ale jest jedna podobna z koncowka UW, tyle ze czarna :) stoi czesto na parkingu pod zodiakiem, w zime sie rzucala w oczy z tymi znaczkiem S4 i stalowkami 15" :>

moze chcesz sprzedac stary tunel?

stary czyli ten standardowy bez miejsca na podlokietnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Ciebie dzisiaj jechałeś Staszica, skrecałes chyba na Śląską, ja jechałem w przeciwną strone na Pyrzyce.... (no chyba ze to wierna replika xD) Ale jeszcze jezdzi po miescie podobna do twojej z koncówką rejestracji WU :) Przed chwilą jak byłem na kryterium myslalem ze to ty, podchodze patrze a tam koncowka inna własnie WU

nie wiem czy dobrze kojarze ale jest jedna podobna z koncowka UW, tyle ze czarna :) stoi czesto na parkingu pod zodiakiem, w zime sie rzucala w oczy z tymi znaczkiem S4 i stalowkami 15" :>

Możliwe, że to końcówka UW, po kryterium byłem "zmeczoooony" :decayed: delikatnie takze.... wiesz.... kolor jest ciemny moze i czarny w nocy to trudno powiedziec.... :>. Ale to ty wczoraj jechałes ? :P ale ten Stargard jest mały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumiem.

W innych tematach jezdzisz po ludziach gdy maja znaczki S4 na klapie, a Ty z czym jezdzisz?

Czy ja tam widze s-line na tylnej klapie? S4 na grillu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu na grillu jest kamei

z tylu byl S4 w momencie kupna, odkleilem go od razu, ale jako ze pozostal maly slad na lakierze nakleilem w to miejsce maly znaczek DTM w podobnym tonie co zwykly S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...