Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

letallec takie rzeczy to na PW bo to post o róznicach w navi a nie o sprzedawcach... :D

Opublikowano
  • Autor

Widze , ze sie swietnie rozwinal temat i o to chodzi :thumbup:

Ja mam jeszcze pytanka :) :

1. No jesli kupie od ciebie same RNS-e to za ta cene ktora napisalem w pierwszym poscie zakladaja i daja mi cala reszte?? Mam racje??

2. Czyli Tunek TV od Navi+ nie podejdzie do RNS??

3. U mnie nie bedzie mozliwosci podpiecia calosci pod FIS ???

4. Alvaro a jakas mega giga promocja na RNS-E by sie trafila ?? :P :P

5. NIE BIJCIE!!! Jak mozna i czym pomalowac RNS-E zeby byla czarna :P ??

6. Da sie juz zeby jezyk w RNS-E byl po polskiemu ?? :P (menu itp.)

Opublikowano

5 podobno pasta kivi

Opublikowano

6. ni ma

Opublikowano

ctv :polew: choć nie powiem Polak potrafi...

Mad_MAX

1. No jesli kupie od ciebie same RNS-e to za ta cene ktora napisalem w pierwszym poscie zakladaja i daja mi cala reszte?? Mam racje??

nie wiem jak i za co i ile kasują w grodzie Kraka...

2. Czyli Tunek TV od Navi+ nie podejdzie do RNS??

niestety nie...

3. U mnie nie bedzie mozliwosci podpiecia calosci pod FIS ???

a dlaczego nie ?? co masz teraz za radio ?? ori czy nie ori ?? możliwość jest zawsze kwestia tylko kosztów

4. Alvaro a jakas mega giga promocja na RNS-E by sie trafila ?? tongue tongue

PW

5. NIE BIJCIE!!! Jak mozna i czym pomalowac RNS-E zeby byla czarna tongue ??

6. Da sie juz zeby jezyk w RNS-E byl po polskiemu ?? tongue (menu itp.)

koledzy już odpowiedzieli...

Opublikowano

eeee sposób z pasta jest amerykanski,mi osobiscie kolor nie przeszkadza,

jak cos jestem wstanie odblokowac obraz w rns-e

Opublikowano

6. Da sie juz zeby jezyk w RNS-E byl po polskiemu ?? :P (menu itp.)

Kolega kobra7 pracuje nad tym :>, ale jak mu teraz idzie to nie mam pojecia...

Opublikowano

pisał że gdyby zdeklarowało się kilka (koło 10 osóB) to by się tym zajął...

Opublikowano

pisał że gdyby zdeklarowało się kilka (koło 10 osóB) to by się tym zajął...

Mysle ze by sie znalazlo ;), z tego co mi kiedys pisal to byl w trakcie, wiec pozostaje nam czekac az Kolega da znac jak sie ma sprawa.....

Opublikowano

Polskie Menu - piszę sie pierwszy :)

Ale i tak mysle, że mi to CTV zrobi w gratisie :decayed::tongue4::polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Moze ktos wie, gdzie w Lublinie mozna kupic navi RNS?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Moze ktos wie, gdzie w Lublinie mozna kupic navi RNS?

Pozdrawiam

kurde nie mam pojecia ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.