Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy


Rekomendowane odpowiedzi

za 1900 możesz mieć ją u mnie... stan igła... zapytaj Flyer'a wysłałem mu sztukę do A4 z maja 2007... a mogę załatwić i taką i taką do każdego modelu... (ale osobiście polecam jak koledzy - RNS-E) co do przeróbki to tak jak pisze CTV przejebana sprawa także poproś najpierw o jakiś "demo car a6" w któtym już założyli navi i sprawdź jak otwiera się popielniczka i jak pasują wszystkie szczeliny...

polecam sam brałem i wszystko było super,

tak u kolegi ;)

img0670dm5.th.jpg

CTV to ma fajne zabawki co nie ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do granicy to zdarza sie ze sprawdzaja...

Ale od stycznia 2008 przejscia graniczne znikaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patgsm

1. Tez chetnie sie dowiem wink na rns-e przy wlaczaniu tez pisze MMI, moze audi okresal tak wszyskie (mulltimedia interface), ogolnie chyba jako MMI okresla sie te z wyswietlaczem osobnym (a6/a8), a na model z wyswietlaczem, dvd i czytnikami kart to rns-e... Poprawcie jak sie myle...

2/3. Mapy do rns-e sa duzo lepsze (obecnie, z czasem pewnie sie wyrowna), dvd,tv i wszystko to samo co w naviplus, do rns-e jeszcze mozesz podpiac modol bluetooth

4/5. Ciezko wycenic cos co przy kupnie nowego auta kosztowalo ~15tys zl, jakbym tyle dal to bym nawet za 5tys nie chcial sprzedac... Co do granicy to zdarza sie ze sprawdzaja...

to wszystko co piszesz zgadza się i co do sprawdzania również dlatego jestem fanem montażu takiego żeby wszystko wyglądało jak ORI... (anteny na swoich miejscach a nie montowane gdzieś na desce...)

Flyer wie o co mi chodzi a z tą różnicą cen to bym tak nie ufał temu typowi co sprzedaje za ponad 4 klocki że one są pełen legal... (bo że sprawdzisz ją i na polskiej policji jest ok to jeszcze legala z niej nie czyni także nie wiem czy jest sens przepłacać ponad 2 k zł ;ja kiedyś kilka sztuk sprzedałem do serwisu Audi nie podam jakiego żeby nie było nieporozumień...)

jak by ktoś był chętny to służę sprzętem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od stycznia 2008 przejscia graniczne znikaja...

Hmm, granice nie znikaja ;) kontorili nie bedzie na unijnych...

wie o co mi chodzi a z tą różnicą cen to bym tak nie ufał temu typowi co sprzedaje za ponad 4 klocki że one są pełen legal... (bo że sprawdzisz ją i na polskiej policji jest ok to jeszcze legala z niej nie czyni także nie wiem czy jest sens przepłacać ponad 2 k zł

Mysle ze chodzi tu tez o fakturke, osoba prywatna nawet jak sprzedaje swoja orignalna navi nie moze wystawic na nia kwitu...

Nie ma co przeplacac, juz lepiej popytac o podmianke VIN'u w navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Navi jest "zaszyty" VIN auta, w którym pierwotnie było zamontowany?

Czy do RNS-E można dołączyć LCD montowane w zagłówkach przednich siedzeń? Tak by dzieciaki mogły sobie bajki na DVD oglądać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja RNS-E nowego VINu nauczyła się sama... :>

RNS-E ma tylko mapy na płytach DVD i poza nimi żadnych innych DVD nie czyta (potrzeba podłączenia odtwarzacza DVD) natomiast aby podłączyć odtwarzacz DVD trzeba mieć albo ori tuner telewizyjny (ten od navi plusa nie pasuje) albo adapter z Allegro i dopiero podłączamy zew monitory... ( przewagą RNS-E nad NAV+ są lepsze mapy to że czyta CD-Audio bez konieczności podłączania zmieniarki, to że czyta MP3 z CD no i oczywiście 2 sloty kart SD/MMC z których również czyta MP3)

co do ceny to RNS-E (1800-1900) jest niewiele droższa od N+ (800-1200) bo żeby N+ czytała płyty audio trzeba dorzucić zmieniarkę a koszt takowej (ori oczywiście) z kablem to wydatek 400-500 zł (wiec sumując wychodzi ~1400-1500 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym obsluga! comodore na kasety kontra playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są orientacyjne ceny do RNS-E:

* odtwarzacz DVD

* tuner TV

* okablowanie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zainteresowany RNS-E + tuner TV. Ceny jednostki juz znam, ale mozecie polecic montaz w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN: poswiec ta minute i sprawdz na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

a kto może dać mi namiary na speca od odblokowania TV w RNS-e ??

ctv napisał to w którymś poście...[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 11:36 _________________________________________________

Tez jestem zainteresowany RNS-E + tuner TV. Ceny jednostki juz znam, ale mozecie polecic montaz w Warszawie?

NaviService[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 11:37 _________________________________________________AndyN znaleźć tuner TV do RNS-E to ciężka sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zainteresowany RNS-E + tuner TV. Ceny jednostki juz znam, ale mozecie polecic montaz w Warszawie?

działają na Połczyńskiej: 663 621 535 ale sugeruje znaleźć samemu navi i potem jechać na montaż. Gadaj z Alvaro - może sprzeda ci jakąś navi w cenie KOX :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje mapy do rns-e jakie polecacie?? są wogóle jakieś rodzaje czy tylko te oryginalne audi?

na razie jest tylko jedna mapa na której jest PL jest to CD 2 Audi DVD Navigation na rok 2007 i o mapę musisz zagadać do grupy Warszawskiej...[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 16:33 _________________________________________________letallec co do sprzętu to możesz walić jak w dym coś tam się załatwi... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaviService - juz nie montuja nawigacji w samochodach, bo cos tam..... :( Ale dostalem od milej pani namiar na montazystow na Bemowie. Zadwonie i sie zapytam

letallec[/color][/b] co do sprzętu to możesz walić jak w dym coś tam się załatwi...

Czy niezbedne okablowanie, antena i pdst elementy sa w zestawie? Dodam tylko ze mam mala navi DX w FIS, czyli cos tam zwiazanego z GPS w aucie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli antena na dachu jest... pozostaje adapter na ISO 2 oraz adapter antenowy z NaviSerwice za 90 zł i jest wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :>. Alvaro, dajesz jakas gwarancje, albo rekojmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...