Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bremse Xenon Hid


skapek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :) mam problem po zamontowaniu Hid-ów w moim B6,po odpaleniu auta i właczeniu swiateł oswieca sie duza kontrolka Bremse i migaja kontrolki od esp i ręcznego,wiem ze jest to spowodowane spadkiem napiecia ponizej 11volt,teraz moje pytanie czy mozna cos z tym zrobic zeby niewyskakiwał ten bład czy poprostu wyp... hidy? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci spada napięcie do 11V to trzeba najpierw sprawdzić alternator bo z tego co piszesz oznacza że nie masz ładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapalanie tych kontrolek wcale nie musi być od spadku napięcia, najprawdopodobniej ten zestaw HID sieje zakłócenia do instalacji i stąd ta choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jedna pewna sprawa HID ale trzeba zrobić ładowanie a potem dalej ,wracając do HID trzeba VAG-iem w ustawieniach oświetlenia przestawić na ksenon to wystarcza ale nie wiedzieć czemu nie we wszytkich autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był ten sam efekt po zainstalowaniu hidów. Pomogło odsunięcie przetwornicy od ABSu i wiązki kabli do niego biegnących.

Czasami się pojawiają te kontrolki , ale tylko wtedy gdy odpalam samochód z wciśniętym pedałem hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...