Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Trzęsie budą i lewarkiem skrzyni biegów na bigu jałowym


kostek01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem podobny problem do mojego więc się dołożę.

Miałem podobna sytuację, tzn w momencie jak na dworze zrobiło się ciepło zaczęło mi trzęść budą i odczuwałem szarpanie podczas ruszania. Patrząc na silnik od góry wyraźnie drżała prawa strona (ta od plecionki, wydechu). Zajrzałem pod auto, obejrzałem dokładnie wszystkie poduchy. Te pod skrzynią były popękane..... po wymianie obu problem drgań zniknął. Wydaje mi się, że wymiana plecionki to tylko połśrodek, należy dokładnie przyjrzeć się zawieszeniu silnika i skrzyni.

Dodatkowym objawem było rzucenie budą podczas gaszenia.

Od spodu na prawdę sporo widać... :hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! przyłączę się do tematu. W zeszłym roku latem gdy silnik się nagrzał i po przejechani ok 50km podczas ruszania szarpało, ciężko było ruszyć. Przyszła zima i przestało, wszystko było ok. Teraz znowu problem powrócił. Przeglądam forum i nie jestem pewien co może być przyczyną czy poduchy i plecionka czy jednak sprzęgło. Proszę o pomoc.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobne problemy z tymi drganaimi. u mnie to wygląda tak zchodze z obrotów dojeżdżając np. do swiateł i zaczyna telepać, silnik chodzi nie równo dodam gazu i popuszcze i wszystko się stabilizuje :mysli: zastanawiam śię czy to poduszka czy koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...