Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak nazywaja się te osłony


lis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a ja mam takie pytanko odnośnie tych osłon, czy były takie do B5?? Bo mama wrażenie że gdzieś na jakimś zdjęciu takie cuś widziałem, ale właśnie nie jestem pewien, a już napewno nie wiem gdzie tego szukać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u dealera Audi w UK , więc wiadomość bardziej dla mieszkających na wyspach. Żeby zamówić te osłony musiałem podać numery nadwozia , oczywiście kolegi z B6.Koszt osłon 20.42 funa.Jak mówiłem ze chcę je do B7 to powiedział że nie występują . Jak zamówiłem do B6 i powiedziałem że założe do B7 to walnął karpika :shocked: .Odbiór we wtorek zobaczymy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem ze chcę je do B7 to powiedział że nie występują . Jak zamówiłem do B6 i powiedziałem że założe do B7 to walnął karpika :shocked: .Odbiór we wtorek zobaczymy jak to wygląda.

:polew: :polew: :polew: :polew:

...i takie cepy pracuja w ASO....

...a mimo to A4 serwisowane w ASO i podstemplowane jest wiecej warte jak samemu serwisowane na ori- czesciach.... ehhh

Ja jak szukalem tych oslon to sugerowalem sie najpierw RS4, ale na pierwszej stronie , kolega podal bardziej zabudowana wersje na zbiorniczki, ale zeby to lepiej przylegalo, dobrze jest dremlem dorezac troche.

Panowie, a ja mam takie pytanko odnośnie tych osłon, czy były takie do B5?? Bo mama wrażenie że gdzieś na jakimś zdjęciu takie cuś widziałem, ale właśnie nie jestem pewien, a już napewno nie wiem gdzie tego szukać :wallbash:

Tez byly, ale w modelach '99-'01. Jezeli chcesz to zalozyc do starszego, mozesz, ale wiaze sie to z wymiana rynienki na podszybiu, oraz (zdaje sie ) uszczelki miedzy podszybiem, a komora silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...