Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Wykres po modzie u Witka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaro4444 a jak u ciebie to turbo się spisuje?? Jakąś korekte programu robiłeś??

Turbo sprawuje się wyśmienicie, koretky nie robiłem bo z Witkiem nie możemy się zgrać. Ja teraz we Wrocku mieszkam i ciężko mi go trafić.

Ciekawe czy jeszcze Jaro4444 ma swoją poprzednią którą oferuje w wątku ale wątpię. Musze do niego zastukać.

Dawno temu poszła.

Wozio - Gizem będzie miał (za moją namową) zamontowaną turbinę CAHA. :evil:

Podam Ci koszta:

- turbina CAHA świeżyzna używka wraz z tłumikiem szmerów przepływu - całe 1000 zł, fabrycznie nowa do wyrwania za 1200 zł + używany tłumik szmerów ok. 100 zł.

- kolektor wydechowy od 2,0 CR - 100 zł.

Dodatkowe koszta to dorobienie flanszy na wydech, waż spustowy oleju i 4 uszczelki - ok. 300 zł lącznie.

Więc za 1400 - 1700 zł + robocizna masz CAHA na wozie (przy założeniu, że masz drugi IC już zamontowany.

Opublikowano

długo się nie zastanawiaj i dokładaj T od BRD oraz prawy IC. Polecam :good:

ArkadiuS ile dałeś za prawy IC i turbine BRD? A może masz jakieś dobre źródło żeby zakupić te graty? Witek mówił że zarąbiście z silnikami BLB śmiga turbina od 170 KM common rail ale nie wiem jaki ona będzie miała symbol i czy zamontuje sia ją bez większych ingerencji na zasadzie wyjąć stara włożyc nową.

Muszę pomyśleć o tym, ale chyba nie wydole teraz finansowo bo na wakację też trzeba by było gdzieś furaczem skoczyć i trochę odpocząć :decayed:

Musisz kupić element 23,22,4,2,8,20x2,10,3,11 z rysunku poniżej

1dff05fcd2662198med.jpg

Większy rozmiar http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1dff05fcd2662198.html

koszt części używanych to ok:

23 - 250zl, 22 - 50zl, 4 - 184zl(nowy), 2 - 400zl, 8 - 50zł, 11 - 250zł i drobnica ok 30zl. Do tego T od BRD. Mi się udało wyrwać nową za 1500zł :naughty:. Generalnie części kupowałem przez Allegro. Mogę polecić tego sprzedawcę Tomek5020.

Ale możesz zamiast T od BRD wrzucić od CAHA tak jak zrobił jaro4444 (ale wszystko wyżej powinno być zamontowane jeśli chcesz mieć wiecej Nm niż masz :cool1:).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.