Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba będzie delikatnie podpiłować i się wyrówna ale jak na kogoś kto robił to pierwszy raz to i tak myślę że nie jest źle zwłaszcza ze robiłem to sam i miałem określony czas na zrobienie:-)

No nawet pasuje bo klimatronic rozsunoł ci tunel i szpara jest u dołu na concercie tak ze masz jeszcze pole manewru :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 12:50_________________________________________________A oplacalo wam sie takie radio pakowac nie lepiej bylo odrazu Rns-e wrzucic?? przeciez koszt nie wiele wiekszy a to juz inna bajka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to radyjko dałem 200 zł a za Rns-e musisz dać dobrze ponad 1000 zł więc różnica jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba ze tak..Tanie te concerty kurcze ja swoje 1 din pchnolem za 400 :mysli:

Tanie, bo musisz jeszcze dokupić kosz na 2DIN 150-180zł,rezać bądź kupić klimatronik pod 2din, plus przejściówkę na Quadlock, zmienić wtyk do anteny, rezać, bądź kupić inny tunel, podłączyć CAN-y (jak ktoś nie miał ori radia) i zrobić adaptację :) Razem to na pewno przekroczy sumę 400zł nawet dla rezaczy, a nie mówiąc już o kupnie wszystkich elementów na nowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie, bo musisz jeszcze dokupić kosz na 2DIN 150-180zł,rezać bądź kupić klimatronik pod 2din, plus przejściówkę na Quadlock, zmienić wtyk do anteny, rezać, bądź kupić inny tunel, podłączyć CAN-y (jak ktoś nie miał ori radia) i zrobić adaptację Razem to na pewno przekroczy sumę 400zł nawet dla rezaczy, a nie mówiąc już o kupnie wszystkich elementów na nowo

No tak z przejscia z 1 din tak ale jak ktos mial np symphony to w takim wypadku tanim sposobem mozna miec mp3 :good: tysiac razy lepsze niz zmieniarki na karte i usb bo one po 3 stowki lataja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie, bo musisz jeszcze dokupić kosz na 2DIN 150-180zł,rezać bądź kupić klimatronik pod 2din, plus przejściówkę na Quadlock, zmienić wtyk do anteny, rezać, bądź kupić inny tunel, podłączyć CAN-y (jak ktoś nie miał ori radia) i zrobić adaptację Razem to na pewno przekroczy sumę 400zł nawet dla rezaczy, a nie mówiąc już o kupnie wszystkich elementów na nowo

No tak z przejscia z 1 din tak ale jak ktos mial np symphony to w takim wypadku tanim sposobem mozna miec mp3 :good: tysiac razy lepsze niz zmieniarki na karte i usb bo one po 3 stowki lataja..

Fakt jest taki ze ten concert nie ma zmieniarki ale mp3 chodzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki ze ten concert nie ma zmieniarki ale mp3 chodzą

Miałem jiedys symphony w innym audi i dalo sie zyc nagrywalem 6 płyt i heja :naughty: Concert na 1 płyte cd to to 19 wiek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. jak wlaczyc pokazywanie predkosci auta w radiu cocnert 3 bo widzialem ze takie cos idzie zrobic :Dhttp://pictureposter.audiworld.com/124227/a4b7_speed_display.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czyli niezgodność sterownika na CANie tak?

teraz żeby znaleźć multi kierownice z b7 na które numery części patrzeć żeby się wsio zgadzało i działało?

a ściemnianie radia po włączeniu świateł też przez to nie będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kierownicę z b7 to musisz zmienić kilka rzecz.

-moduł pod kierownicę z B7 literka Q

-taśmę

-kierownicę

-poduszkę

do poczytania masz te tematy

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra oki wszystko rozumiem ;)

tylko jeszcze jedno pytanie, jak nie działa przełączanie stacji radiowych/utworów CD czy nie powinno działać wszystko przyciszanie/pogłaszanie również? bo u mnie w kierownicy to akurat działa..

aa i jeszcze coś mi się przypomniało, czy w tym radio powinien się ściemniać wyświetlacz po włączeniu świateł? bo we wcześniejszym symphony tak było a teraz wydaje mi się, że świeci dosyć mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...