Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strace znizki? spotkanie z psem


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu mialem male spotkanie z psem ucierpaiala dolna nakladka i dolny grill kratki tez powypadaly polamane niezglaszalem tego nigdzie policji nie wzywalem bo wracalem w nocy z trasy zmeczony czy jest szansa ze dostane jakies odszkodowanie za to:>? i czy jak juz strace znizki?wiele tam tego niema bo 2 lata temu skasowalem Leona i zaczynalem od zera wiec kolejna strata to znow zaczynanie od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda szkoda z AC to strata zniżek, chyba że Twój ubezpieczyciel ma inne warunki, typu jakaś ochrona zniżek itd.

Zadzwoń do nich i będziesz wszystko wiedział - innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to zglosze jeszcze pare innych rysek przetarc ktore jakies barany zrobily mi na parkingach . jak strace te 10% to nic wielkiego sie nie stanie majatku nie strace a napewno wiecej bede musieli wylozyc na pokrycie kosztow tych szkod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tzw BONUS bynajmniej ja korzystałem z tego w compensa , zadzown i sie dowiedz a przy tym nie daj sie byc, taki BONUS dziala jednorazowo w roku, poprostu nie tracisz znizek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ciezko z usunieciem rys razem z naprawa dokladki, rzeczoznawcy idiotami nie sa (z reguly) i moze nie przyjac rys/zadrapan oraz uszkodzonej dokladki jako jednej szkody i wtedy bedziesz zmuszony zglosic kolejna, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie mozna sie zabrac za to tylko mam jeszcze jedno pytanie w ubezpieczeniu AC mam zaznaczone zniesienie udzialu wlasnego dla 1 i 2 szkody... czy to oznacza ze za 2 pierwsze szkody nie zabieraja znizek? sorry jak pytanie jest oczywiste ale jestem laikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział własny znaczy, że nie musisz nic dopłacać, a nie nie tracisz zniżek, to co innego. Przy kolejnych szkodach pewnie jest ileśtam % udziału własnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się.

Udział własny mówi, że musisz dopłacić do naprawy. Nie masz udziału własnego na dwie szkody znaczy, że możesz wykonać dwie naprawy bez dokładania grosza. Ale nie ma to absolutnie nic w zwiazku ze zniżkami, czyli mogą przepaść, a mogą nie przepaść, zależnie od zasad danej ubezpieczalni. Najlepiej zadzwonić i się zapytać po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumielismy sie tylko ze zle to napsialem:)

dzieki i pozdrawiam:)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 18:48_________________________________________________Zeby nie zakladac nowego tematu panowie prosze o rade w imieniu kolegi. ma AC i mial przygode z kraweznikiem podjechal za blisko i jak cofal to wyrwal nakladke jakos sie trzyma to ale odstaje z kazdej strony i pytal mnie o rade co powiedziec ubezpieczycielowi wymyslac jakas bajke czy walic prosto co i jak a ze ja sie na tym nie znam to obiecalem spytac MADRYCH ludzi u mnie na forum :) jaies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...