Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 Sedan By luke 2001/02 130 ps


babok123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciał bym przedstawić mojego granata :slina:

Powiem na wejściu Szału nima :przebiegly:

Wyposażenie :

- Welur ;(

- nawigacja

- 6 poduszek

- tempomat

- xenon 6000k :good:

- klimatronk 2-strefowy

- 6x Air Bag

- pakiet komfort

- pakiet chrom

- podłokietnik przód i tył

- elektryczne szyby przód itył

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- czarne szyby tył

- kierownica multi

- alu ori audi 16 na gumie :disgust: 205/55/16

PS. Żeby nie pisać nie robić tematów to odrazu dla orientacji. :evil: Chciał bym zeby mi ktos powiedział jak rozebrać drzwi kierowcy tak zeby dostać sie do głośnika :hi:A także mam problem z fisem , gdyż w czasie jazdy raz chodzi normalnie a czasami tylko się świeci na biało. Nie wiem co mam z tym zrobic za wszelkie info :notworthy:

Oceniajcie mojego parcha , co dobrze, co do zmiany. Rady mogą mi sie przydac w przyszłosci :rolleyes: bo narazie mam problemy zdrowotne :wallbash: i autko odpoczywa :gwizdanie:

xdT40.jpg

xdVz9.jpg

xd_yr.jpg

xe22A.jpg

xe4xJ.jpg

xe71S.jpg

xe9x0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo dokładki w kolor :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 19:13_________________________________________________żeby dostać się do głośnika musisz zdjąć cały boczek w warsztacie znajdziesz jak to zrobić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura ok :good: masz farta ze sa 4 elektryczne szyby :good: tak jak wyzej dokladki w kolor i jakas wieszka fela i troche gleby bo smiesznie wyglada na tych 16 :gwizdanie: nie chesz sie zamienic na obudowy od silnika :decayed:

powrotu do zdrowia :good:

ps wirus :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura, ja też polecę standartem gleba, fela, dokładki w kolor. 4 elktr. szyby się ceni niektórzy tego nie mają :wallbash:.

A mi się srebrna obudowa silnika nie podoba chociaż też mam taką :decayed:.

Aha.... szkoda że nie ma ściemy na wszystkie szyby moim skromnym zdaniem wygląda to trochę śmiesznie, ale są gusta i guściki.

Pozdrawiam! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szyb ;( jest plan i na przód.... Tylko jeden ból :wallbash: Bije czesto kursy do rzeszowa, a z tego co wiem to tam jest mały niedosyt z mandatami a także lubią przetrzymywać dowody z samochodzików :chytry:

No i boje sie o punkty bo ostatnio chciałem szybciej dojechać do panny i........ obcięło 10 + 6 które mam :mysli: Wyniku nie musze podawać :no:,

Wszystko na czasie , będzie zdrowie, będzie floo, to będzie wszystko. Dziękuje każde inf co do tego popychadła mi sie przyda. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód zadbany i podoba mi sie, dokładki fela minimum 17, i zrób cos z szybami, albo doklej przód albo odklej całość. tak wygląda jakbys ziemniaki woził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kox: panowie mam pytanie... :cool1: mam miec na 1,4 spara z Audi a3 110Ps. Bez żadnych dodatków typu wirus itp :przebiegly: i chciał bym sie dowiedzieć czy dam rade tym moim pociskiem żebym sobie wstydu nie narobił. Jedyny mankament to jest taki, ze mnie troche trzyma na tych alusach :thumbdown: Więc ??? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kox: panowie mam pytanie... :cool1: mam miec na 1,4 spara z Audi a3 110Ps. Bez żadnych dodatków typu wirus itp :przebiegly: i chciał bym sie dowiedzieć czy dam rade tym moim pociskiem żebym sobie wstydu nie narobił. Jedyny mankament to jest taki, ze mnie troche trzyma na tych alusach :thumbdown: Więc ??? :disgust:

Może być ciężko, auta mają podobne osiągi do 100km/h no chyba że później będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x el szybki no tego moge pozazdroscic

a takto nie masz co narzekac :kox:

piekna jak kazda a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...