Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cantona, jak auto bedzie w 100% sprawne i twoje i Nika to zróbcie jeszcze jedną próbę :)

Opublikowano

film :good:

autko bdb- za światła :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cantona, jak auto bedzie w 100% sprawne i twoje i Nika to zróbcie jeszcze jedną próbę :)

Będzie na pewno i to nie jedna :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeszcze kilka dni i :silacz: Piotrek daj znać kiedy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:33_________________________________________________Postaram się być 20-go :kox:

Opublikowano

Jeszcze kilka dni i :silacz: Piotrek daj znać kiedy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:33_________________________________________________Postaram się być 20-go :kox:

ja PIER...OLE diabeł na kołach :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ch*jowo... bo 500 nie peklo :polew:

Opublikowano

Ch*jowo... bo 500 nie peklo :polew:

NO CH.JOWO ZABKAKLO MU TYLE DO 5 CO MI DO 2 :polew:-9.5 KONIA,ale teraz to inne auto zreszta widac po wykresie,zupelnie inny dol i rowne odejscie,wbija od razu na tylne siedzienie,miazga i kropka

Opublikowano

Jest jeszcze lepiej niz bylo?? :shocked:

Kiedy wykres?

Opublikowano

kiedy filmik :kox:

Opublikowano

kiedy filmik :kox:

przeciez jest kilka

Opublikowano

Jest jeszcze lepiej niz bylo?? :shocked:

Kiedy wykres?

zdecydowanie lepiej,poza moca linie km i nm ida rowno(oczywiscie nie wzgledem siebie)pewnie Cantona wrzuci i filmiki i wykres[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 23:29_________________________________________________

kiedy filmik :kox:

przeciez jest kilka

ale nie z hamowni

Opublikowano

czyli nie ma rwania karku jak wczesniej w pewnym momencie?

poczekam na wykres do porownania ze starym

Opublikowano

czyli nie ma rwania karku jak wczesniej w pewnym momencie?

poczekam na wykres do porownania ze starym

od razu łeb upier...a u samej d*py :polew:

Opublikowano

ja nawet wole nie wsiadac do tego auta... wyobrazam sobie co moze robic 490PS i 550NM :gwizdanie:

tak gwoli scislosci to strojenie Rogal & Compsport :)

Opublikowano

ja nawet wole nie wsiadac do tego auta... wyobrazam sobie co moze robic 490PS i 550NM :gwizdanie:

tak gwoli scislosci to strojenie Rogal & Compsport :)

napisalem wyzej co moze robic :polew:

Opublikowano

masakra :) widziąłem wykres :) widziąłem fure

naprawde chłopaki sie postarali :)

Opublikowano

f3c43b7166c08f02.jpg

:evil:

Opublikowano

Piękne - nie tylko wynik ostateczny, ale i ich przebieg..

Opublikowano

ciekawe jak to teraz przekłada się na osiągi...

Opublikowano

f3c43b7166c08f02.jpg

:evil:

szatan :shocked:

Witek od linijki robi te wykresy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.