Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Czarny avant ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Jestem na forum od marca bodajrze i w tym samym miesiącu zakupiłem moją :a4fan::)

Jest to 90-cio konny dizelek z 2000 roku.

Wyposarzenie:

-2x elektryczne szybki

-Skórzana tapicerka

-Żadnego chromu poza grillem (Co się oczywiście zmieni, mam zamiar dodać relingi, obwódki szyb w chromie)

-Felunek 16' (Też mam zamiar wymienić na ... sam nie wiem :))

-Xenon (sam dostawiałem ale jest :D )

-Parctronic na tyle (Przydatna zabawka szczególnie tu, gdzie 99% parkingów jest na zasadzie parkowania w "kopertę")

-Radyjko sony + zmieniarka na 10 płyt (Do wymiany bo wpienia mnie już to ciągłe latanie do bagażnika z nowymi cd-kami :P)

Autem poruszam się po Belgii, tu też je zakupiłem. Poprzedni właściciel serwisował auto w Audi :)

Enjoy!

rzdIr.jpg

rzgcA.jpg

rzsGi.jpg

rzvar.jpg

rzF90.jpg

rzK8i.jpg

rzU6S.jpg

rA35r.jpg

rAd40.jpg

rAkyr.jpg

rApxJ.jpg

Opublikowano
-Żadnego chromu poza grillem (Co się oczywiście zmieni, mam zamiar dodać relingi, obwódki szyb oraz lusterka w chromie)

:polew: jeszcze se klapę w chrom daj i gałkę zmiany biegów

Opublikowano
  • Autor
-Żadnego chromu poza grillem (Co się oczywiście zmieni, mam zamiar dodać relingi, obwódki szyb oraz lusterka w chromie)

:polew: jeszcze se klapę w chrom daj i gałkę zmiany biegów

Każdy ma swoje zdanie kolego, skoro ci nie pasuje to przemilcz a nie dodajesz głupie komentarze.

Opublikowano
Każdy ma swoje zdanie kolego

no ma i każdy może je tu wyrazić, poza tym większość ludzi na tym forum nie lubi chromu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Każdy ma swoje zdanie kolego

no ma i każdy może je tu wyrazić, poza tym większość ludzi na tym forum nie lubi chromu :decayed:

Oczywista sprawa. Możesz je wyrazić nie naśmiewając się. Nie mam racji??

Opublikowano

nie naśmiewam się z Ciebie tylko z chromu, nie bądź taki spięty :decayed:

Opublikowano

kolego dawaj chrom, przyciaga uwage :good:

Opublikowano

tylko to nie jest chrom :gwizdanie:

Opublikowano

Im wiecej chromu tym lepiej :good:

Opublikowano
Im wiecej chromu tym lepiej

wiedziałem że tu przyjdziesz :polew:

#1 Member Chrom Madafaka Klab

:decayed:

Opublikowano

a ja mam pakiecik chrom i jest poprostu pięknie :kox:

aju ja można nie lubić chromu no weź przestań :polew:

Opublikowano

wydaję mi się ze to chyba jest AHH a nie AHU :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wydaję mi się ze to chyba jest AHH a nie AHU :mysli:

Nie nie kolego to jest AHU. Będe miał czas to zrobię zdjęcie i wstawie na forum ;)

Póki co...

p2504101641.th.jpg

dsc08610.th.jpg

dsc08603.th.jpg

dsc08599.th.jpg

dsc08594rg.th.jpg

dsc08613.th.jpg

Opublikowano

Czy ta turbina jest bez zmiennej geometrii :blink: ??

Opublikowano

on chyba jeszcze nie wie ze ten chrom to dramat i ze tu wszyscy maja z tego ubaw :D

Opublikowano
  • Autor

A mi się chrom w tym miejscu podoba i będzie ha! :D Moja A4 ma mi się podobać a nie wszystkim dookoła panowie :D:good: Co oczywiście nie zmienia faktu że zawsze możecie coś doradzić. Z resztą, dlaczego taki ubaw z tego chromu??

Opublikowano

Moja A4 ma mi się podobać a nie wszystkim dookoła

mi sie tam moja podoba :polew:

Opublikowano
  • Autor

Moja A4 ma mi się podobać a nie wszystkim dookoła

mi sie tam moja podoba :polew:

Nie kumam z czego tu miche cieszyć...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ehhh każemu co innego się podoba ;) Zobaczymy jaki efekt będzie. :naughty:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:12_________________________________________________Po myjce sesyjka wieczorna z Ibizą kumpla ;)

dsc01724i.jpg

dsc01719xc.jpg

dsc01718.jpg

dsc01709b.jpg

dsc01707s.jpg

dsc01698w.jpg

dsc01693qj.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.