Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Układ wydechowy i dolotowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam firmy podobnej do el-tec która zrobiłby mi kompletny układ wydechowy z nierdzewki w warmińsko-mazurskim lub pomorskim. Może ktoś wie coś na ten temat???.......i jeszcze jedno pytanko: czy dolot powietrza (mam tu na myśli filtr stożkowy,nawiew zimnego pow.,sołone od ciepłego pow.) w moim silniku poprawi jego parametry czy może wręcz zadziała odwrotnie zniszczy przepływkę? Prosze o pomoc

Opublikowano

.i jeszcze jedno pytanko: czy dolot powietrza (mam tu na myśli filtr stożkowy,nawiew zimnego pow.,sołone od ciepłego pow.) w moim silniku poprawi jego parametry czy może wręcz zadziała odwrotnie zniszczy przepływkę? Prosze o pomoc

usmierci przepływke ....

Opublikowano

Znam firme w Gdansku co robi rozne dziwne wydechy ale nie z kwasowki (przynajmniej ja o to sie nie pytalem) a ze zwyklej. Robili mi w cordobie i w paru innych autach i nie jest zle. Firma Matra z ul Zaglowej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Filtr stożkowy dla TDI to jakas pomyłka!!! Nie rób tego!

Chcesz poprawić osiągi inwestuj w program, w IC w turbinę, rozumiem że kata nie masz.

ps. witam ziomka ;)

Opublikowano

Maniusiek28 wg mnie to zostaw ten wydech i filtr. Po prostu jedź do Rogala i będziesz zadowolony :)

Opublikowano
  • Autor

Maniusiek28 wg mnie to zostaw ten wydech i filtr. Po prostu jedź do Rogala i będziesz zadowolony :)

K.....o daleko ma do tego Rogala (pewnie że bym pojechał)....tak właśnie myślę nad EuroChipem

Opublikowano

Maniusiek28 wg mnie to zostaw ten wydech i filtr. Po prostu jedź do Rogala i będziesz zadowolony :)

K.....o daleko ma do tego Rogala (pewnie że bym pojechał)....tak właśnie myślę nad EuroChipem

jest pewna mozliwosc zrobienia chipa znacznie bliżej Elbląga niż W-wa

Opublikowano

jest pewna mozliwosc zrobienia chipa znacznie bliżej Elbląga niż W-wa

no właśnie się zastanawia nad tą możliwością :decayed: (EuroChip to Dave)

Opublikowano

EuroChip = Dave niewiedziałem

Opublikowano

Maniusiek28 wg mnie to zostaw ten wydech i filtr. Po prostu jedź do Rogala i będziesz zadowolony :)

K.....o daleko ma do tego Rogala (pewnie że bym pojechał)....tak właśnie myślę nad EuroChipem

to to samo ... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.