Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fura z Bydgoszczy a blachy CSW :kox:

Opublikowano
  • Autor

heh Czary....:) w Bydgoszczy studiuje i tu siedzę już 8 lat dlatego wpisałem Bydgoszcz ;P

Opublikowano

Na żywo autko świetnie się prezentuje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki myślę właśnie nad sugestia pomalowania grilla na czarny mat i no nie jestem przekonany do końca ale chyba bym musiał tez pomalować znaczki audi ....

Opublikowano

Pikna, nie ma co gadać. Ciekaw ile to niutków ma ;)))

Opublikowano
  • Autor

Jak będę miał okazje za rozsądne pieniądze z hamować auto to się dowiemy :))) i podzielę się wykresem :))

Opublikowano

auto bardzo ładne :) ale znaczków nie trzeba malować, Artur też ma srebrny znaczek - ja w A3 też miałem srebrne znaczki przy czarnym grillu :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

takie tam foto z 5 pietra wiosna a tu śnieg uchwycona również a4 sąsiada 1.8T pozerki jak będzie ładna pogoda wezmę się za jakaś sesyjkę ;d;d;

152ea9f762c9f325med.jpg

Opublikowano
  • Autor
252442a62b1544fdmed.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Namierzony wczoraj pod blokiem na C.Skłodowskiej :hi:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tam pomieszkuje jak jestem w Bydgoszczy :))

---------- Post dopisany 08-03-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 09:47 ----------

Witam wczoraj auto odebrałem jak założę letnie zrobię sesyjkę i w końcu wstawię więcej zdjęć......

bf66e526308badcemed.jpg

Opublikowano

Obrazek w tej formie nie zadziała.... tak powinno być:

[img=http://images47.fotosik.pl/1747/bf66e526308badce.jpg]

bf66e526308badce.jpg

[edit] ... widzę, że poprawiałeś :thumbup1:

Opublikowano

ori bixy:slina:

dasz ciemne szybki to bedzie kozacko wygladac :wink:

pokaz srodek jeszcze

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

no i znaczek na grillu jedno miejsce nizej :wink:

Opublikowano
ori bixy:slina:

no i znaczek na grillu jedno miejsce nizej :wink:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Podziekował Reniu za przypomnienie dawno mnie tu nie było przez zawirowania w życiu i zapomniałem co do czego ;d;d;

Andr3i faktycznie znaczek przyczepili za wysoko ;d no i ramka SUZUKI HEHEH bez cenna ;d

Szybki ściemnię delikatnie ale aktualnie planuje VIRUSA :DDD

Opublikowano

"-2.5 Tdi (wersja limitowana 211ps org)" no proszę a tego to ja nie wiedziałem że to tak występowało:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jozek726 okazuje się ze z 2.5 mało jest oprócz oznaczenia chłodnice INterkulery turbo zawieszenie itp jest od 3.0 tdi z b7 tak samo jak skrzynia wzmacniana dlatego tez widnieje taka moc w dowodzie niebawem planuje program robić to się dowiem ile ma aktualnie i ile będzie po :)

W każdym bądź razie 200tys na liczniku a silnik chodzi jak igla i oby tak dalej :) (dodam ze jeszcze nigdy nie był naprawiany oprócz pompy wody ) ale serwisowany jest co 5-8tys km

Opublikowano

No to na rolki z nią i sie pochwal co tam drzemie... :cool: W dowodzie widnieje taka moc jak mówisz? :guma:

Opublikowano
  • Autor
No to na rolki z nią i się pochwal co tam drzemie... :cool: W dowodzie widnieje taka moc jak mówisz? :guma:

150KW w dokumentach z salonu z Niemczech wpisana moc 211ps. bo z salonu ja kupowałem..

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 10:48 ----------

d3a3f17665f7829emed.jpg

Takie na szybko z dzisiejszego placu zabaw...... ale letniego zestawu już mi brakuje ;))) Wiec czas wyszorowac...

a5ad7d2448aa55ebmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.