Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Regeneracja plastikow


paweela

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje porady dotyczacej regeneracji elementow plastikowych w srodku auta,mam zarysowania na tunelu przy dzwigni biegow,schodzi mi tez miejscami farba na tych porowatych elementach,moze ktos regenerowal te plastiki,jesli tak to czy jest jakis srodek badz metoda na to.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 22:22_________________________________________________moze jest jakis patent na zdarta farbe przy wylaczniku swiatel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o regeneracje to przeglądnij ten temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_regeneracja_raczek_drzwi_przednich-t118328.0.html

Z tego co się orientuję to ciężko jest zregenerować przełącznik świateł nie mówiąc o tunelu. Pozostaje kupna nowego lub uzywanego w dobrym stanie na alledrogo.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to polakierować,farbę do plastiku matową w dowolnym kolorze kupisz w sklepie gdzie zaopatrują się lakiernicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponawałbym Ci kupno używek,z malowaniem różnie bywa

tylko z auta po 2003r.bo tam już poprawiono trwałość plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomalujesz tak aby było jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nowe to nie wyglada , ale jakosc zadowalająca co do ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka firma Carnauba Auto Detailing w Krakowie ktora zajmuje sie profesjonalna regenracja lakieru i plastikow. Nie wiem czy gra warta swieczki :no: Mysle ze zmywacz do paznokci plus farba matowa do modeli (tak malowalem moje concert :naughty:) powinno dac rade. Zamieszcze foty jak wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o tym myślałem ale póki co będe tylko obserwował ten wątek jak sie rozwinie, bo nei jestem do konca przekonany. Mam delikatne ryski na desce rozdzielczej od strony pasażera, przy szybie. Szwab pewnie coś przewoził długiego i sie porysowało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka firma Carnauba Auto Detailing w Krakowie ktora zajmuje sie profesjonalna regenracja lakieru i plastikow. Nie wiem czy gra warta swieczki :no: Mysle ze zmywacz do paznokci plus farba matowa do modeli (tak malowalem moje concert :naughty:) powinno dac rade. Zamieszcze foty jak wyszlo

czekam na fotki malowanego Concerta...ciekawosc mnie zjada jak to wyszlo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na fotki malowanego Concerta...ciekawosc mnie zjada jak to wyszlo :mysli:

no ja też jestem ciekaw :gwizdanie: a te farbki do modeli to takie nakładane pędzlem były :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...