Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wyczytałem na forum że A4 B6 mają możliwość uruchomienia trybu skandynawskiego świateł czy można to zrobić vagiem i w jaki sposób.

Pozdrawiam

wszystkich użytkowników i sympatyków AUDI A4

Angelo

Opublikowano

pierwsze słyszę...

Opublikowano

a masz model na Skandynawię ?

Uzupełnij profil proszę.

Opublikowano

Ja tak mam przestawione , no ale to B7.

Opublikowano

Ja tak mam przestawione , no ale to B7.

Tez masz tak ze ci sie swiatla pala a deska nie? (zeby deska sie swiecila musisz przelaczyc wlacznik/?)...

Nie da sie tego w b6 zrobic?

Opublikowano

Ja mam troche inaczej , w dzień palą mi sie światła do jazdy dziennej w nocy czujnik odpala xenon i deske.

A ty co chcesz mieć ? Chcesz mieć światła odpalone zawsze po wył kluczyka wszystko gaśnie tak ?

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

Opublikowano

ono

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

ale do tego to muszą być jeszcze jakieś kabelki ... tak przynajmniej twierdzi Lukas

Opublikowano

Jeśli chcesz żeby sam odpalał światła jak jest ciemno itd to oczywiście , kable , czujniki oświetlenia , lusterko itd , ale jak chcesz mieć światła non top odpalone a po wył stacyjki gaśnie wszystko to nic nie trzeba tylko wył z auto, w tej pozycji właśnie tak to działa.

Opublikowano

Ja miałem to włączone własnie u siebie. Żadna to wersja skandynawska czy cuś. Pojechałem do Diagtronika w Jankach i mi to wyłączyli VASem.

Nawet jak przełącznik był na "zero" to świeciły światła drogowe.

Opublikowano

poziek

światła drogowe.

czy mijania ??? :evil:

Opublikowano

mijania - pijany jestem

Opublikowano

Jeśli chcesz żeby sam odpalał światła jak jest ciemno itd to oczywiście , kable , czujniki oświetlenia , lusterko itd , ale jak chcesz mieć światła non top odpalone a po wył stacyjki gaśnie wszystko to nic nie trzeba tylko wył z auto, w tej pozycji właśnie tak to działa.

Jedno ale: w pozycji auto nie dzialaja spryskiwacze xenonow. Trzeba przestawic na manual i wtedy zaczynaja dzialac. Dla jednych to wada a dla innych zaleta bo zuzywa sie mniej plynu do szyb.

Opublikowano

Ja mam troche inaczej , w dzień palą mi sie światła do jazdy dziennej w nocy czujnik odpala xenon i deske.

A ty co chcesz mieć ? Chcesz mieć światła odpalone zawsze po wył kluczyka wszystko gaśnie tak ?

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

Sam nie wiem co chce miec ;) Tak jak Ty masz byloby idelanie ;), tyle ze nie da rady :/...

Ja myslalem ze jak auto to zapala swiatla jak jest ciemno, ale jak bedzie dzialalo tak jak mowisz to bedzie najlepsza opcja (sa sytuacje ze swiatla nie powinny byc wlaczone ;) np.w lesie... )

Opublikowano

patgsm

sa sytuacje ze swiatla nie powinny byc wlaczone wink np.w lesie...

no ładnie Patyk... my tu gadu gadu a Ty już w lesie... :D

Opublikowano

W lesie dajesz na 0 i ciemno :D

Opublikowano

W lesie dajesz na 0 i ciemno :D

No wlasnie tak Ty masz, ale w tym "trybie skandynawskim" swiatla odpalaja sie razem z silnikiem (chwile po), dlatego trzeba bedzie zainwestowac i kupic wlacznik ;)

Opublikowano
  • Autor

Widzę że się tu nie dowiem ,ale poszperałem trochę w necie i proszę

:vag-com :łączymy się ze sterownikiem 09 następnie kodowanie(07)

zmieniamy :xenony jest kod 00011 na 00012

światła zwykłe :00001 na 00002

i mamy światła po przekręceniu zapłonu kiedy włącznik jest w opzycji 0 (nigdy więcej mandatu za brak świateł )

Sprawdziłem na A 4 B6 z 2003 i jest ok .

pozdrawiam Angelo

Opublikowano

Angelo :oklaski:

Opublikowano

Pięknie :thumbup:,ale to może za rok sobie zrobie, a ktoś próbował w b5 ?????

Opublikowano

ja mam auto w wersji skandynawskiej (chyba) B5 97r. . kupione w norwegii. światła mam zapalone po przekręceniu stacyjki, są troche słabsze od mijania a do tego deska się nie świeci. drogowe i mijania normalnie po przełączeniu manetki. więc sobie myśle,że to kwestia pogrzebania i ustawienia vagiem. pewny nie jestem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.