Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego


Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyczytałem na forum że A4 B6 mają możliwość uruchomienia trybu skandynawskiego świateł czy można to zrobić vagiem i w jaki sposób.

Pozdrawiam

wszystkich użytkowników i sympatyków AUDI A4

Angelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam przestawione , no ale to B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inaczej , w dzień palą mi sie światła do jazdy dziennej w nocy czujnik odpala xenon i deske.

A ty co chcesz mieć ? Chcesz mieć światła odpalone zawsze po wył kluczyka wszystko gaśnie tak ?

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

ale do tego to muszą być jeszcze jakieś kabelki ... tak przynajmniej twierdzi Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby sam odpalał światła jak jest ciemno itd to oczywiście , kable , czujniki oświetlenia , lusterko itd , ale jak chcesz mieć światła non top odpalone a po wył stacyjki gaśnie wszystko to nic nie trzeba tylko wył z auto, w tej pozycji właśnie tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to włączone własnie u siebie. Żadna to wersja skandynawska czy cuś. Pojechałem do Diagtronika w Jankach i mi to wyłączyli VASem.

Nawet jak przełącznik był na "zero" to świeciły światła drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby sam odpalał światła jak jest ciemno itd to oczywiście , kable , czujniki oświetlenia , lusterko itd , ale jak chcesz mieć światła non top odpalone a po wył stacyjki gaśnie wszystko to nic nie trzeba tylko wył z auto, w tej pozycji właśnie tak to działa.

Jedno ale: w pozycji auto nie dzialaja spryskiwacze xenonow. Trzeba przestawic na manual i wtedy zaczynaja dzialac. Dla jednych to wada a dla innych zaleta bo zuzywa sie mniej plynu do szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inaczej , w dzień palą mi sie światła do jazdy dziennej w nocy czujnik odpala xenon i deske.

A ty co chcesz mieć ? Chcesz mieć światła odpalone zawsze po wył kluczyka wszystko gaśnie tak ?

Jeśli tak to kupujesz włącznik z funkcją auto , on to wszystko robi.

Sam nie wiem co chce miec ;) Tak jak Ty masz byloby idelanie ;), tyle ze nie da rady :/...

Ja myslalem ze jak auto to zapala swiatla jak jest ciemno, ale jak bedzie dzialalo tak jak mowisz to bedzie najlepsza opcja (sa sytuacje ze swiatla nie powinny byc wlaczone ;) np.w lesie... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patgsm

sa sytuacje ze swiatla nie powinny byc wlaczone wink np.w lesie...

no ładnie Patyk... my tu gadu gadu a Ty już w lesie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się tu nie dowiem ,ale poszperałem trochę w necie i proszę

:vag-com :łączymy się ze sterownikiem 09 następnie kodowanie(07)

zmieniamy :xenony jest kod 00011 na 00012

światła zwykłe :00001 na 00002

i mamy światła po przekręceniu zapłonu kiedy włącznik jest w opzycji 0 (nigdy więcej mandatu za brak świateł )

Sprawdziłem na A 4 B6 z 2003 i jest ok .

pozdrawiam Angelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto w wersji skandynawskiej (chyba) B5 97r. . kupione w norwegii. światła mam zapalone po przekręceniu stacyjki, są troche słabsze od mijania a do tego deska się nie świeci. drogowe i mijania normalnie po przełączeniu manetki. więc sobie myśle,że to kwestia pogrzebania i ustawienia vagiem. pewny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...