Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silniczek wycieraczki tylnej w A4 AVANT 97'


paftelll

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ...orientujec ie się może ile kosztuje cały mechanizm silniczka wycieraczki tylnej w a4 AVANR 97 rok. ... u mnie pasł soilniczek i wyciweraczka nie działczy .... gdfzie ewentul;anie szukać zamiennika

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% stawiam, że silnik masz dobry :mrgreen:

Mialem to samo, po wyjęciu silnika i odkręceniu dekla przekładni, okazało się , że przekładnia jest zasyfiona przez.... płyn spryskiwaczy.

Prawdopodobnie masz to samo, czyli przerdzewiałą rurkę spryskiwacza , która przechodzi przez cały silnik, a dziurami zalewa tryby. Jaśli to jest to, odłącz i zaślep wężyk , wyczyść i posmaruj tryby i będzie chodził dalej. Szukam tej rurki , ale nie mogę jej dorwać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% stawiam, że silnik masz dobry :mrgreen:

Mialem to samo, po wyjęciu silnika i odkręceniu dekla przekładni, okazało się , że przekładnia jest zasyfiona przez.... płyn spryskiwaczy.

Prawdopodobnie masz to samo, czyli przerdzewiałą rurkę spryskiwacza , która przechodzi przez cały silnik, a dziurami zalewa tryby. Jaśli to jest to, odłącz i zaślep wężyk , wyczyść i posmaruj tryby i będzie chodził dalej. Szukam tej rurki , ale nie mogę jej dorwać :wink:

_______________

nic dodać nic ująć podpisuję sie pod tym ponieważ miałem to samo i obstawiam że twoje audi też to boli pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym silniczku nie ma się co zepsuć, potwierdzam jak wyżej pordzewiałe trybiki od mechanizmu wyciereczki za sprawą płynu do spryskiwacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym silniczku nie ma się co zepsuć, potwierdzam jak wyżej pordzewiałe trybiki od mechanizmu wyciereczki za sprawą płynu do spryskiwacza.

Potwierdzam u mnie tez wszystkie tryby byly zasyfione.

W silniczku to moze i nie ma co sie zepsuc, ale np. moga sie szczotki skonczyc, co bylo w moim przypadku.

Popsuciu moze uledz mechanizm od powrotu wycieraczki w swoje wlasciwe miejsce, co tez u mnie sie stalo. Nie moge narazie rozebrac tego bo nie posiadam sciagacza do ramienia i tak jezdze bez obudowy klapy od srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to własnie chyba te szczoteczki sie wytary wiec pytanie czy orientujecie sie moze ile takie mechanizmy stoją cenowo??

Podaj jaki masz objaw, bo moze zakupisz caly mechanizm nie potrzebnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paftelll, no to jak Ci sie wydaje to kup sobie drugi.

Ostatnio na allegro widzialem od Golfa, moze podejdzie bo z wygladu taki sam, cena ponad chyba 100.

Wybor nalezy do Ciebie co z tym zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...