Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dużo pracy kosztował sedanik :naughty: gratki wytrwałości :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było ,że plastidip poschodził i nie pokazuję auta:decayed:

NGG10es.jpg

Opublikowano

Wskazniki w kratce nawiewu 52mm ?

Opublikowano
  • Autor
Wskazniki w kratce nawiewu 52mm ?

tak.

Opublikowano

Gwerty są jakieś mocne B5, B6, B7 w poznaniu na spotach ? :)

Opublikowano
  • Autor
Gwerty są jakieś mocne B5, B6, B7 w poznaniu na spotach ? :)

kilka b7 3.0 tdi po chipie zdarza sie ze wpada s4b7dtm (Arki), s4b8 (yamaha450)

Opublikowano
żeby nie było ,że plastidip poschodził i nie pokazuję auta:decayed:

http://s8.postimg.org/hs9egmg3l/NGG10es.jpg

Gwerty tak patrzę na te twoje auto i jakoś mi te wszystkie kolory nie pasują do siebie, tak jakby wszystko było robione bez pomysłu :kwasny:

Opublikowano

Nie zgadzam sie. Dla mnie wyglada super, zimowki byly robione pod inny kolor auta wiec pewnie temu. Auto w kazdym swietle inaczej wyglada, tak samo i na zdjeciach. ;D Ale powiem w tajemnicy ze na ten sezon cos z róźowej palety ma wpasc ;)

Opublikowano
  • Autor
Nie zgadzam sie. Dla mnie wyglada super, zimowki byly robione pod inny kolor auta wiec pewnie temu. Auto w kazdym swietle inaczej wyglada, tak samo i na zdjeciach. ;D Ale powiem w tajemnicy ze na ten sezon cos z róźowej palety ma wpasc ;)

fakt felgi zostały po białym projekcie miałem je zrobić w czarny mat. ale stwierdziłem ze po zimie je sprzedaję.

Opublikowano

Gwerty jak dla mnie wygląd auta robi swoje:thumbup1: ale mógłbyś ładniej parkować:decayed:

Opublikowano

Gwerty autko robi robote :shock3::slina:

:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciezko sie maluje tym plastidipem? jak sie to robi?

no fura wymiata, ten kolor :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jestem pod mega wrażeniem:kox: Co Ty robisz z tym autem... Widać w nim włożone mnóstwo kasy i czasu ale opłacało sie :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

witam. w samym aucie niewiele sie zmieniło, ale troszkę tło się zmieniło. zdjęcia wkrótce

Opublikowano

W jakim kolorze obecnie? A powiedz mi, jak Ci się trzymał ten plasti dip? Ile litrów potrzebowałeś na całe auto?

Opublikowano

witam. w samym aucie niewiele sie zmieniło, ale troszkę tło się zmieniło. zdjęcia wkrótce

WItam .Dzięki za lampy. Efekt możesz zobaczyć w linku na dole :) Jak włączałem ostatnio w trasie drogowe to kolega powiedział , że świecą aż za mocno :) Trochę lewa lampa paruje, ale trudno

Opublikowano
  • Autor

witam. w samym aucie niewiele sie zmieniło, ale troszkę tło się zmieniło. zdjęcia wkrótce

WItam .Dzięki za lampy. Efekt możesz zobaczyć w linku na dole :) Jak włączałem ostatnio w trasie drogowe to kolega powiedział , że świecą aż za mocno :) Trochę lewa lampa paruje, ale trudno

sprawdz uszczelki w dekielkach i uszczelkę na oprawce kierunkowskazu

W jakim kolorze obecnie? A powiedz mi, jak Ci się trzymał ten plasti dip? Ile litrów potrzebowałeś na całe auto?

kolor ten sam . trzyma się doskonale

poszło 1litr primeru, 8 litrów koloru . i 3 litry czarnego na dach i koła.

8b7402e9f14208be.jpg

a9b2f1a5abef29de.jpg

8d762707d80518c9.jpg

Opublikowano

Ile bym dał żeby mieć taki garaż i tyle przestrzeni :kox:

Auto koks, fajnie się to komponuje czarne lampy i grill z tym kolorem :naughty::naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

podświetlanie indiglo z moman

8b3bcf48d6666767.jpg

czekam jeszcze na grube wskazówki i montaż do auta.

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano

będzie ciekawie :naughty: czcionka ala RS4 :kox: :>?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.