Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

Jak murzyn pisal ze rozni sie immo w starych a nowych i jest ciezko przelorzyc stare immo do nowego pilota to jak to wkoncu robicie ? Trzeba docinac? kombinowac zeby spasowalo ?

gdzie ja pisalem ze z immo jest problem. Pisalem ze plytki sterowania centralnym sa inne i dzialaja na innych czestotliwosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przelozysz/dolozysz/ imo do nowgo to bedzie dzialac,

Problem w tym ze ja nie chce przekladac ale dorobic drugi zapasowy klucz, tak zebym obydwoma mogl odpalac silnik. Czy taki klucz to juz naprawde tylko w ASO??? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ja nie chce przekladac ale dorobic drugi zapasowy klucz, tak zebym obydwoma mogl odpalac silnik. Czy taki klucz to juz naprawde tylko w ASO??? ;(

Idz do punktu dorabiania kluczy, powinni za okolo 100zl (nie scyzoryk) dorobic ci drugi klucz z immo , (klonowanie tego immo co masz teraz, chyba ze masz juz nowsze transpondery - zarowki takie jak na zdjeciu, wtedy trzeba wkodowac klucyki do auta kablem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A4 po 1998 roku i tego zadem dorabiacz kluczy mi nie dorobi. Uwierz probowale juz u wielu, i w Polsce i w U.K. i wszystcy odsylaja mnie z tym do serwisu.

A rozbierales kluczyk? jak wyglada twoj immo? ja mialem w polo 2000 rok immo taka "pastylke", bez problemu Vagiem i tym do klonowania w punkcie dorabiania kluczy. W B6 mam teraz crypto 48, czyli klonowania nie da rady, ale kablem spoko, trzeba miec tylko czyste transpondery (punkt kluczy bierze za to 250zl u mnie) .. Zadzwon np. tu http://hedmet.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dorobiony kluczyk scyzoryk razem z immo jednak centralny zamek musze otwierac z kluczyka. Co musze zrobic aby otwierac go z pilota ktory jest na bananie? Trzeba jakos zaprogramowac plytke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dorobiony kluczyk scyzoryk razem z immo jednak centralny zamek musze otwierac z kluczyka. Co musze zrobic aby otwierac go z pilota ktory jest na bananie? Trzeba jakos zaprogramowac plytke?

Doczepiam sie do pytania, tez mam taki problem tylko czy ty miales seryjnie na pilota ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos moze jak to wygląda jak mam od początku zwykłe otwieranie a chce miec ze scyzoryka ??Scyzor z paska ?, Co potrzebuje do tego ,transponder ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bylo nigdy otwierania z pilota to watpie zeby bez dokladania jakiegos modulu dalo rade,

Mozesz poprostu dokupic jakis modul centralnego zamka. Wpiac go w instalacje, a plytke od pilota zaniesc do elektronika, zeby wytrawil nowa w ksztalcie plytki ze scyzoryka i przelutowal elementy.

Na AKP kiedys ktos sie tym zajmowal i jesli ktos ma pojecie to powinien zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...