Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.mam pytanie jak w temacie,czy mozliwa jest wymiana starego kluczyka na taki jak w nowszych audi scyzoryk?

Opublikowano

tak - mozna zmienic nawet na "banana"

Opublikowano
  • Autor

zadalem pytanie calkiem powaznie, chcialbym miec oryginalny kluczyk-scyzoryk bo jest po prostu wygodniejszy od tradycyjnego

Opublikowano

ale ja tez odpowiedzialem Ci zupelnie powaznie

"banan" to nazwa kluczyka takiego jak np w najnowszym A6

Opublikowano
  • Autor

acha,sorki,nie mialem pojecia.a orientujesz sie moze kto mmoglby pomoc mi w takiej zmianie?

Opublikowano

przreciez tam nie ma nic skompikowanego. Praktycznie kazdy kto dorabia kluczyki, nawet immo mozna przelozyc

Opublikowano

A jak chcesz zrobić przez jakąś firmę to możesz spróbować np tutaj, ja ich już testowałem i dają radę

http://www.pogotowie-zamkowe.pl/index.php?id=foto

Opublikowano

Ja ostatnio zmieniałem kluczyk na scyzoryk, całkowity koszt 110 zł . Kupiłem nowego ori "banana" na allegro od gościa który dorabia klucze, za 10 zł zamontował mi surowy grot pasujący do rocznika '95 , docięcie już u siebie 5 zł, przełożenie immo ze starego kluczyka i rogal na twarzy :D

Opublikowano
  • Autor

mozesz dac mi namiar na goscia ktory takie "banany" sprzedaje?

Opublikowano

allegro - problem jest z przelozeniem plytki od centralnego ze starszego modelu

Opublikowano

mozesz dac mi namiar na goscia ktory takie "banany" sprzedaje?

Oczywiście: tel. 0 501 - 409 - 602, e-mail: [email protected]

Opublikowano
  • Autor

dizell Ty miales jakis problem z centralnym?czy ten gosc jest z wawy?

Opublikowano

po 1 plytka ma inny ksztalt, po 2 guziki nie maja takiego samego rozstawu (minimalnie rozny) po 3 stara i nowa dzialaja na innych czestotliwosciach

Opublikowano

ja niedawno zafundowałem sobie scyzoryk. Miałem 1 kluczyk do samochodu, więc przełożyłem z niego immo, surowy grot+docięcie - 30 zł, Sterownik z dwoma pilotami typu scyzoryk - 90 zł. Podłączenie do pompki i kierunkowskazów - 30 min. Banan na twarzy - bazcenne;p Wiadomo, że nie jest to ori, no ale zawsze praktyczniejsze;) Jak ktoś chciałby się podłączać do pompki od centrala, to mogę podać kolory kabli, etc. Pozdrawiam.

Opublikowano

ma ktos zdjecie tych bananow ? :D bo nie widzialem nigdy : P

Opublikowano

Jak murzyn pisal ze rozni sie immo w starych a nowych i jest ciezko przelorzyc stare immo do nowego pilota to jak to wkoncu robicie ? Trzeba docinac? kombinowac zeby spasowalo ?

Opublikowano

Ja tez mam podobny problem. Mam klucz ale nie scyzoryk ktorym odpalam auto (jest z immo) i pilota (od VW Passata) ktorym tylko otwieram central. Teraz pytanko. Czy moge kupic pilota z czystym kluczem do dociecia, przelozyc z tego pilota od VW plytke, a klucz skopiowac z tego co odpalam fure??? Bedzie wtedy wszystko dzialac, tzn czy tym nowym kluczem odpale silnik, czy tylko otworze drzwi???

Opublikowano

Jak murzyn pisal ze rozni sie immo w starych a nowych i jest ciezko przelorzyc stare immo do nowego pilota to jak to wkoncu robicie ? Trzeba docinac? kombinowac zeby spasowalo ?

Jak masz "crypto 48" czyli taka "zarowke" to musisz uwazac bo jest krucha, latwo mozna to uszkodzic. Masz '97 wiec pewnie masz taka zwykla pastylke, ktora kazdy lepszy punkt dorabiania kluczy ci sklonuje bez wyciagania i bedziesz mial nowa do scyzoryka (jak chcesz zeby stary klucz nadal dzialal).

Ja tez mam podobny problem. Mam klucz ale nie scyzoryk ktorym odpalam auto (jest z immo) i pilota (od VW Passata) ktorym tylko otwieram central. Teraz pytanko. Czy moge kupic pilota z czystym kluczem do dociecia, przelozyc z tego pilota od VW plytke, a klucz skopiowac z tego co odpalam fure??? Bedzie wtedy wszystko dzialac, tzn czy tym nowym kluczem odpale silnik, czy tylko otworze drzwi???

Zeby odpalic silnik potrzebny jest grot i immo, jak przelozysz/dolozysz/ imo do nowgo to bedzie dzialac,

Co do bananowca...

Srodeczek:

3853c606f70e647dm.jpg

Wkladka na immo:

fe16e76f809bbadfm.jpg

Plytka:

6abb673c689eb5a3m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.