Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Kasowanie wskazan serwisowych - problem


Emilioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po skasowaniu serwisu według instrukcji zamieszczonej na forum (kanał 02, wartość 00 w Instruments) zamiast ilości kilometrów oraz dni do następnego przeglądu pojawia się "---" . Sprawdzałem kanały od 40 do 48 i wszystko wydaję się tam być OK. Czy ktoś spotkał się z czymś takim i jak to ewentualnie przywrócić do normalności. Dzięki i pozdrawiam.

stosuj 2 punkt regulaminu

dodany do FAQ [pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo, ale taka wartosc "zalatwil" mi serwis :( Po pewnym czasie licznik serwisowy sam wrocil do wlasciwych wartosci. Wiaze to z wyjeciem wszystkich bezpiecznikow (szukanie bezpiecznika od przeciwmglowych), ale nie daje sobie glowy uciac, bo nie sprawdzalem bezposrednio po tym fakcie. Teraz jest ok i nic nie bylo robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kolego znikło Ci ? ja zrobiłem to samo z tym że zmieniałem z LL na zwykłe przeglądy. I teraz nie wiem czy to się samo ustawi czy jak ?

Probowałem wpisać wartość przebiegu do przeglądu ale nie przyjmuje wartości 10 000 km :no:

Nie wiem o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kolego znikło Ci ? ja zrobiłem to samo z tym że zmieniałem z LL na zwykłe przeglądy. I teraz nie wiem czy to się samo ustawi czy jak ?

Probowałem wpisać wartość przebiegu do przeglądu ale nie przyjmuje wartości 10 000 km :no:

Nie wiem o co chodzi ?

spokojnie, poczekajcię trochę (ja chyba musiałem kilkaset kilometrów, no więcej niż 200 zdaje się)

Też zmieniałem z LL.

Nie bójta się tego --- :)

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2007, 08:26 _________________________________________________

Probowałem wpisać wartość przebiegu do przeglądu ale nie przyjmuje wartości 10 000 km :no:

eee. coś nie tak robiłeś

Rozumiem, że odnosisz się do tego :

Minimalny dystans do nastepnęj wymiany :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

Enter channel 42 [/b]

Diesel LongLife 00015

Benzyna LongLife : 00015

nie korzystamy z LL : 00015

[Test]

[save]

To 00015 oznacza 15.000 km, także nie możesz tu wstawić 10.000 bo wyjdzie Ci kosmos (a raczej nie wyjdzie, bo system nie przyjmie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie do tego tylko do grupy gdzie możemy zdefioniować ilość km do przeglądu i tam już doczytałem przyjmuje wartości ale w tysiącach km więc jak chciałem 10000km to powinienem podać 10. ot i cała filozofia. A wszystko dlatego że z LL zmieniałem wczoraj a olej zmieniałem już z 5000 km temu.

edit:

Dla 10000 system przyjął 600 nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zniknęły --- ale dopiero po przejechaniu około 700 km w moim przypadku. Jak dla mnie to trochę dziwne rozwiązanie, no ale nie wiadomo co autor mial na myśli :). W każym razie od 15 000 odjął sobie 700 km oraz dni jakie upłynęły od chwili kasowania wskazań serwisowych. Pozdrawiam i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za info. Pojeżdzę jeszcze chwilę i u mnie pewnie będzie też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, ustawienie inspekcji w ASO dziala tak samo jak ustawienie inspekcji tzn pojawiaja sie --- a po przejechaniu kilkuset km znika i pojawiaja sie liczby i dni.

Czyli nie ma innej metody na --- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...