Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Auto po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuszałem że te 100 konne silniczki mają nawet lepszy potencjał niz AWX i widzę po wykresie że wcale z niego słabeusz nie jest - hmmm to to teraz nie wiem czy jak będę poszukiwał B6 to oglądać sie na te motorki?

Opublikowano
  • Autor

Jak kupowałem swoją Niunię to początkowo żałowałem, że ma taki słabiutki silniczek. A tu proszę, prze czipowaniem 121 koników i Witek powiedział, że nic nie było wcześniej robione :shocked:. A po czipie 155 koni i samochód pomyka jak szalony i wcale więcej nie zużywa paliwka.

Opublikowano

Jak kupowałem swoją Niunię to początkowo żałowałem, że ma taki słabiutki silniczek. A tu proszę, prze czipowaniem 121 koników i Witek powiedział, że nic nie było wcześniej robione :shocked:. A po czipie 155 koni i samochód pomyka jak szalony i wcale więcej nie zużywa paliwka.

Gratuluje egzemplarza, i gratki dla Rogala tez sie naleza ;) 155 z AVB :)

A wiecie jak inne AVB sie sprawuja? Bede musial swojego sprawdzic ;)...

Opublikowano

patgsm podskoczymy do Dave'a do Starogardu GD i się wszystko wyjaśni...

Opublikowano
  • Autor

Poczekajmy do 16,08.2007. W tym dniu jeszcze jeden klubowicz jest umówiony z Witkiem. Zobaczymy jak osiągnie wynik.

Opublikowano

Czy to Dave' ma siedzibę na wylocie na Lubichowo

Opublikowano

Adam a co ? widziałeś zielonego po obklejanego Seata Toledo ?? to jest Billboard Dawida... :>

Opublikowano

Tak ostanio kręciłem sie tamtędy kilkakrotnie i rzucił się w oczy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

adadur

Czy to jest na temat, hmm??[br]Dopisany: 24 Sierpień 2007, 09:48 _________________________________________________Chcesz gadać to masz PW.

Ale nie zaśmiecaj tematu.

Opublikowano

Gratuluje przyrostu KM :oklaski:

Ciekawe co Rogal poradziłby na mojego AFN'a :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Uff!!!

Muszę się pochwalić.

24.08.2007 leciałem jak zwykle na działkę na Mazury (niestety nie do Kłobuka :rolleyes:).

Jeżdżę spoko, więc pozwalam się wyprzedzać. Wyprzedziło mnie Volvo S80 diesel 2.5.

Tak się złożyło, że jechałem za nim jakiś czas. I w końcu wkurzyła mnie jego jazda (jechał jak dupek i zostawiał za sobą zasłonę dymną :D ) dlatego postanowiłem go wyprzedzić. Jak ma smrodzić to nie mnie :D

Dojechaliśmy do jakiegoś powolniaka. On pierwszy ja za nim.

Kierownik volvo daje w buta ja za nim i widzę, że jest lichy.

Ale wyprzedziliśmy to autko.

Pan z volvo zjechał na prawa stronę no to pomyślałem, że trzeba go wyprzedzić i dałem w buta (Witku wielkie dzięki :notworthy:).

Pan kierownik volvo był ambitny nie chciał się dać wyprzedzić. Dawał taką chmurę, że musiałem włączyć radar :polew: :polew: :polew: aby widzieć co się dzieje na drodze.

I co, bzyknąłem go migusiem.

Ja tylko 1,9 TDI on 2.5. i nawet nie dałem mu smrodu powąchać z mojego wydechu. nie zasługiwał na to.

Myślał, że takie :a4fan:1,9 to bzyknie jak chce.

Ale największą satysfakcję miałem, kiedy widziałem jego gębę w czasie wyprzedzania.

Tego nie da sie opisać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.