Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednia szyba do B5


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem dowiedziec sie ile moze kosztowac przednia szyba do B5 , rok 2000 . mam peknieta a wybieram sie do polski i chcialem zobaczyc czy oplacalo bi mi sie to zrobic w PL. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz do Wrocławia to Ci zalatwie taniutko :razz: Brat z londynu byl z 3 tyg temu to w jego "vaxuallu" za 250 zl wymienilismy :mrgreen: z zielonym paskiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za 250 z wymiana do swojego bede mial. :mrgreen: Firmowa bez znaczka OOOO.

Ori w serwisie cos kolo 700zl plus chyba wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za 250 z wymiana do swojego bede mial

No bo to jest normalna cena dla klubowiczow :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uk w serwisie ok 3000pln!!! znalazlem po znajomosci za 600 pln ale chyba zrobie na ubezpieczenie za 300pln bo nie wiem czy dojade do PL. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uk w serwisie ok 3000pln!!! znalazlem po znajomosci za 600 pln ale chyba zrobie na ubezpieczenie za 300pln bo nie wiem czy dojade do PL. dzieki

chiabym Ci jakos pomoc kolego, tez jestem w UK i to pod londynem.

na szrocie gdzie czasem zagladam stoja dwie A4 z szybami i mozna bylo by cos dzialac.Oczywiscie jak masz chec.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinator zdecydowalem na ubezpieczenie bo mam fully comprehensive a udzial wlasny tylko 60 funtow , i oczywiscie nie trace NCB. dzieki , i jak bedzisz mial kiedys czas i ochote jakiegos spota zrobic, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za O/T ale czy wyspiarze mogą mi pomoc??

szukam dużego lusterka pasażera żeby mieć dwa jednakowe czy angliki mają lusterko od prawej duże? może na jakims schrocie ktoś by mogł mi kupić i wyslac do PL? z gory dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniłem szybe w a4 avant 1.9tdi jechałem wczoraj m25 na standsted i kamyczek uderzył centymetr powyżej dolnego rantu szyby po chwili poszło pęknięcie długie na 20 25cm dzisiaj około 10.00 podjechałem do RAC a o 15.00 przyjechał facet do mnie do domu i mi wymienił kazał godzinke poczekacaż klej wyschnie dał mi detergenty do czyszczenia szyb nakleji na odprysk na szybie jakby jakis kiedykolwiek powstał zalecił wykupienie ubezpieczenia na szyby i skasował 193 funty za szybe razem z montarzem nie powiem że to tanio ale jak za robote praktycznie od zaraz i u mnie w domciu nie narzekam zastanawiam się tylko jak wyciągnąc szybę z auta żeby jej nie uszkodzi bo podczas wyciągania szyba popękala jakby po niej walec przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się tylko jak wyciągnąc szybę z auta żeby jej nie uszkodzi bo podczas wyciągania szyba popękala jakby po niej walec przejechał.

Przy szybie klejonej przecina się klej za pomocą kawałka cienkiego drucika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się tylko jak wyciągnąc szybę z auta żeby jej nie uszkodzi bo podczas wyciągania szyba popękala jakby po niej walec przejechał.

Przy szybie klejonej przecina się klej za pomocą kawałka cienkiego drucika.

Można też użyć struny od gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie jak odkleić naklejke z nr rej. z pękniętej szyby aby ładnie przekleić na nową?

Nie wiem czy jest sens się z tym dłubać, skoro za kilkanaście zł dostaniesz w Wydziale komunikacji nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...